Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Spišská Nová Ves ID 105891

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Zimná | 67 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 2015 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne s balkónom. Ce

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM! Byt 2+1 s balkónom v novostavbe Iglovia SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Čsl. armády | 61 m²

Číslo ponuky: 9090 - Ponúkame NA PRENÁJOM EXKLUZÍVNY DIZAJNOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNO

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM! Byt VEĽKÝ MEZONET (86 m2) Fabiniho ulica SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Fabiniho Ulica | 86 m²

Číslo ponuky: 9103 - Na PRENÁJOM ponúkame VEĽKÝ SLNEČNÝ MEZONET v Spišskej Novej Vsi na ulici

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

420 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PRENÁJOM! 2-izbový byt (65 m2) s loggiou Zelené údolie Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 65 m²

Číslo ponuky: 9210 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM MODERNE A VKUSNE ZARIADENÝ DVOJIZBOVÝ BYT

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM! Byt 2+1 (62 m2) s balkónom v centre, Levočská ul., Sp. N. Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Levočská | 62 m²

Číslo ponuky: 9187 - Ponúkame NA PRENÁJOM SLNEČNÝ REKONŠTRUOVANÝ TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNO

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Byt 2+1 (54 m2) centrum mesta v Sp. Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Slovenská | 54 m²

Číslo ponuky: 9111 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 2-IZBOVY BYT nachádzajúci sa v cent

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

107,000 € 1981 €/m²

Bývanie v centre bez kompromisov – 2-izbový byt na Zimnej ulici (max. 3 osoby)

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 50 m²

Bývanie v centre bez kompromisov – 2-izbový byt na Zimnej ulici (max. 3 osoby) ALPIA.SK – Makl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt s loggiou, Tarča, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 56 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou, sídlisko Tarča, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

106,000 € 1893 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i byt s loggiou, ul. Za Hornádom, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v meste Spišská Nová Ves na ulici Za Hornádom. Nachádza sa na 6

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom: 2 izbový byt s balkónom, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2 izbový byt s balkónom, centrum, Spišská Nová Ves. Nachádza sa

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavby 2i a 3i byty, Zelené údolie, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 74.3 m²

Ponúkame na predaj 2 izbové a 3 izbové byty s balkónom alebo terasou v lokalite „Zelené údolie“

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

158,000 € 3122 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne 2 izbový byt , 83m2, Zimná ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Zimná | 83 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v meštianskom dome priamo v historickom centre mesta

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

249,000 € 3000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 2i byt, širšie centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 54 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový podkrovný byt v širšom centre, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

125,000 € 2315 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i byt s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 54.8 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v meste, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa nachádza v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2i byt s terasou, ul. M. Gorkého, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt s terasou, ulica M. Gorkého, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť s

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

109,000 € 1982 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj moderný a štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

SHARK REAL ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný len pár

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

156,000 € 2786 €/m²

2-izbový byt Tarča: Nízke mesačné náklady a priestor pre vaše nápady

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt na sídlisku Tarča. Hľadáte bývanie bez budúcich finančn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

119,000 € 2204 €/m²

Novinka
Novinka

VÄČŠÍ 2-izbový byt s balkónom na predaj v centre SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Banícka | 55.7 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt na Baníckej ulici v Spišskej Novej Vsi.

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

123,900 € 2224 €/m²

2-izbový byt v centre SNV na prenájom – Gorazdová

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 51.5 m²

Firma ILP má pre vás 2-izbový byt na prenájom v SNV na Gorazdovej ulici v centre mesta. Táto lo

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2-izbový byt na výmenu v SNV za 1-izbový byt v SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Krčméryho | 48.41 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj alebo výmenu 2-izbový byt v SNV. 2-izbový byt s otvo

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na výmena Spišská Nová Ves

Cena dohodou

ZÁPAD 1 - 2-izbový byt s loggiou na prenájom v SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Tkáčska | 50.48 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na prenájom 2-izbový byt s loggiou na Tkáčskej ulici na sídl. Z

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ZARIADENÝ 2-izbový byt s loggiou na predaj – Za Hornádom

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Za Hornádom | 56 m²

Firma ILP má pre vás na predaj v SNV 2-izbový byt (56 m²) po kompletnej rekonštrukcii, nachádz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)