2 izbový byt v novostavbe B.2.4. BELL RESIDENCE

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 45.43 m²

Hľadáte moderné bývanie, nízke náklady alebo zaujímavú investičnú príležitosť kde hodnota bytu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 3522 €/m²

Predaj 2kk bytu č. D203 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Rastislavova | 48.47 m²

Ponúkame na predaj priestranný a útulný 2-izbový byt v cene 149 900 €, ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 3093 €/m²

NOVOSTAVBA, 2 IZBOVÝ BYT 62 M2, LODŽIA, KARPATSKÁ, POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 62 m²

MLM reality Poprad má pre Vás 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v mimoriadnej lokalite v širšom c

Publikované: 19.03.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Poprad

199,990 € 2273 €/m²

NA PREDAJ | 2 izbový byt v URSUSE s parkovacím státím

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 72 m²

EXKLUZÍVNE | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 2 izbový byt s loggiou, spolu s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

209,000 € 2903 €/m²

Priestranný 2-izbový byt na 4. podlaží – projekt Egídius, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 65.59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 4. nadzemnom podlaží moderného bytového domu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,691 € 3395 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Square v Poprade - 5A

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 43.91 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Square, ktorá vyrastá neďaleko OC MAX v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

145,825 € 3321 €/m²

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Poprad

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe SQUARE, Poprad - 3B

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 54.86 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe Square, ktorá vyrastá neďaleko OC MAX v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

175,443 € 3198 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Square v Poprade - 5B

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 44.77 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

148,681 € 3321 €/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 62.83 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 3. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

191,326 € 3045 €/m²

Nadčasový projekt Egídius v Poprade

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 58.61 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,144 € 3193 €/m²

NOVOSTAVBA: Nádherný exkluzívny 2izbový byt na predaj POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | 51.1 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v meste Poprad. Byt je situ

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

ALFA CITY RESIDENCE - 100,88 m2 exkluzívne bývanie s očarujúcim výhľadom na Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | Joliota Curie | 63.43 m²

Ak hľadáte bývanie, ktoré spája oddych, relax a moderný komfort, projekt ALFA CITY RESIDENCE je

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

296,366 € 4672 €/m²

KOLAUDUJEME - Nový 2 izb. byt v centre na okraji pešej zóny na ul. Popradskej brigády, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 59.61 m²

Ponúkame predaj nového 2 izbového bytu na 2. NP z 8. NP s výmerou podlahovej plochy 53,96 m² s

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,144 € 2982 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie