INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v novostavbe JUNIOR 3 (s nájomníkom)

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 46.33 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry v obľúbenej lokali

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 3453 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívne 2-izbové byty v novom projekte - Bytový dom Kukučínova

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 2-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,990 € 174990 €/m²

Lukratívne byty v projekte PINORA vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.22 m²

Získajte priestranný byt v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj luk

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 3235 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe s vlastným parkovaním

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 51 m²

Hľadáte štýlové bývanie alebo efektívnu investíciu v Poprade, kde nemusíte riešiť žiadne dodato

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný 2-izbový byt s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | 61.27 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným pozemkom v krásnom prostredí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkou terasou – Poprad Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | 29.augusta | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt v novostavbe bytového domu URSUS v obľúbenej lokalite

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Krásny 2-izbový byt v TOP lokalite

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.03 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v Poprade, v lukratívnej a vyhľadávanej časti mesta. Byt

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Moderný 2-izbový byt s krásnou terasou pod Tatrami v projekte Pinora

Reality Poprad

2 izbový byt | 49.84 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s priestrannou terasou, situovaný v nádhernom prostredí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Štýlové 2-izbové byty v novostavbe bytového domu

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Predstavujeme vám úplne nový projekt bytového domu MATY, ktorý prináša spojenie dostupného býva

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

117,000 € 117000 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Grébova | 56.8 m²

AV REALITY vám ponúka moderný a priestranný 2-izbový byt s dvomi terasami, situovaný na prízemí

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 3521 €/m²

TUreality pripravuje do ponuky štýlový, zariadený 2-izbový byt s garážou v novostavbe- ihneď k nasťahovaniu

Reality Poprad

2 izbový byt | 52 m²

TUreality predáme slnečný 2-izbový byt v top stave, ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

167,990 € 3231 €/m²

Novinka
Novinka

2izbovy byt v novostavbe Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňová | 0 m²

N120-112-ERVEa Moderný 2-izbový byt v novostavbe na predaj – Štýlové bývanie s maximom priest

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

213,500 €

Pripravujeme na predaj 2 izbový byt v centre Popradu, novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej Brigady | 50 m²

REAL VISION Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt v centre Popradu. Výmera bytu 50 m2, 1

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

REZERVOVANÉ 2 izbový holobyt s terasou 24 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 58 m²

REZERVOVANÉ 2 izbový slnečný holobyt 58 m2 s kobkou, terasou 24 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt (62m2 + 5m2), Bytový dom KUKUČÍNOVA, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj/odstúpenie krásny a slnečný 2-izbový byt o veľkosti 69m2 v kvalitnej nov

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Poprad

215,000 € 3209 €/m²

Exkluzívne 2 izbový byt POPRAD Karpatská, s garaž. st., balkón, 58 m2

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 55 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 2 izbový byt v NOVOS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,000 € 3527 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 50 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Ma

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2280 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 2 izbový byt s balkónom v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 50 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt s balkónom v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Mat

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

118,000 € 2360 €/m²

Exkluzívne na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smetanovej, okres Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 54 m²

Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smet

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 2574 €/m²

Exkluzívna ponuka! Na predaj 2-izbové byty v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 48 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 10 bytov v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej. Nové

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2375 €/m²

NA PREDAJ – ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA POPRAD - EDEN

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 51 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

235,000 € 4608 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a výhľadom – top lokalita Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45.66 m²

Výnimočné bývanie s výhľadom na Poprad – exkluzívne len u nás! ✨ Popradská Realitná Spoločnosť

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

219,990 € 4818 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !! 2 - izbový byt s loggiou na Novom nábreží na predaj

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 52.76 m²

Bývanie, kde sa spája mesto s pokojom – Nové Nábrežie, Poprad Popradská Realitná Spoločnosť s

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,999 € 3563 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový A.3.1. - 58,91 m2, novostavba Bell Residence

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 52.26 m²

Vyberáme z ponuky novopostavených bytov v projekte Bell Residence Poprad Juh-Suchoňova ulica. B

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

183,500 € 3511 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie