ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 2,5 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, S BALKÓNOM A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 55 m²

Areté real. Máme pre Vás novú ponuku-Predaj. Ak si túžite po ťažkom dni oddýchnuť v krásnom by

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 3618 €/m²

PNORF – novostavba 2i byt, 50 m2, terasa 18 m2, kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 67.93 m²

PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj za atraktívnu cenu moderný bezbariérový 2-izbový byt v nov

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3058 €/m²

PNORF – novostavba 2i bytu, balkón kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 43.22 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

177,000 € 4095 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Pezinok, Muškátova ulica - NOVOSTAVBA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

166,000 € 3609 €/m²

Na predaj 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 43.6 m²

Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 3853 €/m²

Kuchárek-real: REZERVOVANÝ. Ponúka priestranný 2.izb.byt s parkovacím státim, LaVita.

Reality Pezinok

2 izbový byt | L. Novomeského | 56.39 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izb.byt v lokalite sídliska Sever, Novomeského-LaVita. Bytový

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Pezinok

198,000 € 3511 €/m²

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Neibrs | REZERVÁCIA - Príjemný 2 izb. byt so šatníkom, loggia cez dve izby, výťah, parkovacie miesto vedľa domu

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 54 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe bytového

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

209,000 € 3870 €/m²

NOVINKA * Moderný - 2i byt v Top Lokalite ul. 1. mája s krásnymi výhľadmi - Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | 1. mája | 58.4 m²

--- Dobrý deň prajeme --- - Hľadáte dlhšie bývanie v Pezinku a zatiaľ ste nenašli nehnuteľnosť

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Pezinok

195,000 € 3339 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | 52.42 m²

Lemca s.r.o ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe trojpodlažného bytového domu C1

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 1292 €/m²

NOVOSTAVBA predaj bytov Zelené Nivy Pezinok- 2-3 izbové byty

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 75 m²

Lemca s.r.o. ponúka na predaj 2-3 izbové byt s balkónom v novostavbe s názvom Zelené Nivy na Li

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU - BYTY ROZÁLKA - byt 4A

Reality Pezinok

2 izbový byt | Sasinkova | 58.67 m²

Využite skvelú príležitosť a bývajte v novopostavenom bytovom dome v projekte Byty Rozálka v Pe

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

Na predaj 2,5-izbový byt s balkónom – Pezinok, Mahulanka

Reality Pezinok

2 izbový byt | Mahulanka 1 | 56.7 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt v modernej tehlovej novostavbe v obľúbenej lokalite Pezinok –

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,880 € 3525 €/m²

TOREA - ZELENÉ NIVY - 2i BYT S TERASOU V BYT. DOME C - PEZINOK

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 52.41 m²

NOVÝ BYTOVÝ KOMPLEX ZELENÉ NIVY Ponúkame na predaj posledné dva dvojizbové byty s terasou v nov

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 4102 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie