Jurkovičova Nitra – novostavba v Nitre ponúka na predaj komfortný 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,200 € 3738 €/m²

Jurkovičova Nitra – nové bývanie v novostavbe, 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

237,939 € 3880 €/m²

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,200 € 3738 €/m²

Jurkovičova Nitra – priestranný 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Aktuálna ponuka: 2-izbový byt v novostavbe priamo v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

233,570 € 3809 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba s 2-izbovým bytom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

223,374 € 3707 €/m²

Jurkovicova Nitra - 2 izbový byt v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,051 € 3569 €/m²

Jurkovičova Nitra – nové bývanie v 2i byte, v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Jurkovičova Nitra – štýlový 2i byt v novej stavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.4 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,706 € 3360 €/m²

Jurkovičova Nitra – komfortný dvojizbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.48 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,706 € 3355 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, svetlý 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.48 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,787 € 3395 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Jurkovičova Nitra – 3i byt Akciaová cena

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Jurkovičova Nitra – dvojizbový byt s balkónom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,963 € 3916 €/m²

Jurkovičova Nitra – praktické bývanie, novostavba 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,963 € 3916 €/m²

Jurkovičova Nitra – štýlový 2i byt v novostavbe v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

237,939 € 3880 €/m²

Exkluzívne na predaj 2.izb. byt v Nitre na Chrenovej s balkónom

Reality Nitra

2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 61 m²

Predaj 2-izbového bytu – Nitra, Chrenová V exkluzívnej ponuke ponúkame na predaj 2-izbový byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

153,990 € 2524 €/m²

Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 57 m²

Ŕealitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Nitre na Párovsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 3070 €/m²

LEVELREAL | Na predaj 2-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

2 izbový byt | Tehelná | 46 m²

Ako exkluzívny predajca, ponúkame na predaj novostavbu 2-izbového bytu na Čermáni na Tehelnej u

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,990 € 3261 €/m²

Rezidenčný projekt - NITRA - NOVOSTAVBA

Reality Nitra

2 izbový byt | kmeťová | 36.54 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2734 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Na predaj pekný 2-izbový byt na Čermáni

Reality Nitra

2 izbový byt | 64 m²

SHARK REAL ponúka na predaj pekný 2- izbový byt v tichej lokalite na Čermáni v Nitre. Byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 08.11.2025
Byty na predaj Nitra

166,400 € 2600 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie