2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
139,990 € 3333 €/m²
2 izbový byt | Dražovská | 54.53 m²
Ponúkame vám 2-izbový byt s ideálnou výmerou a obľúbenou dispozíciou vo výnimočnej lokalite Nit
185,900 € 3409 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²
Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom
205,000 € 3147 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²
BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a
195,000 € 3062 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²
170,233 € 3013 €/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²
Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor
181,400 € 2920 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 66 m²
Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac
156,000 € 2364 €/m²
2 izbový byt | Kmeťova | 54 m²
Ponúkame predpredaj 2-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na ul
155,600 € 2881 €/m²
2 izbový byt | Štúrova | 60 m²
Na predaj nanovo prerobený 2 izbový byt s balkónom na Štúrovej ulici v Nitre blízko OC Mlyny
165,000 € 2750 €/m²
2 izbový byt | Vajanského | 55 m²
Na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nitra, Vajanského ulica Ponúkame
179,900 € 3271 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova trieda | 66 m²
Na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Nitry – Štefánikova ulica, 66 m² Po
173,000 € 2621 €/m²
2 izbový byt | Žilinská | 60 m²
NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 154.900 € MESTSKÁ ADRESA. SÚKROMIE DOMU. ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SA NEODMIEŤA.
154,900 € 2582 €/m²
2 izbový byt | ŽIlininská | 60 m²
154,900 € 2582 €/m²
2 izbový byt | Žilinská | 60 m²
154,900 € 2582 €/m²
2 izbový byt | Kmeťova | 42 m²
Hľadáte moderné bývanie s veľkou terasou a bezstarostným parkovaním pod bytovým domom a bezbari
167,000 € 3976 €/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt v samom centre Nitry, na Bernolákovej u
160,990 € 2927 €/m²
2 izbový byt | Janka Kráľa | 58 m²
CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte V
232,190 € 4003 €/m²
2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²
REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame 2 izbový byt s loggiou na Klokočin
142,000 € 2582 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj prerobený 2 izbový byt na sídisku Chrenová, ktorý sa predáv
154,900 € 2869 €/m²
2 izbový byt | Kollárova | 56.37 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka príjemný 2 - IZBOVÝ BYT | NITRA | KOLLÁROVA
164,900 € 2925 €/m²
2 izbový byt | Krátka | 60 m²
Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej
155,000 € 2583 €/m²
2 izbový byt | 67 m²
AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky priestranný 2-izbový byt v meste Nitra
169,000 € 2522 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²
Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto
223,374 € 3707 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²
224,830 € 3667 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.