Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

Útulný 2-izbový byt na Narcisovej ulici po rekonštrukcii, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Narcisova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

197,000 € 3940 €/m²

Top
Top

NAJNIZŠIA CENA VEĽKÉHO 2IZB 55M2 TOP LOKALITA PRI OC GALÉRIA UPROSTRED ZELENE NEŠPOROVA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nešporova | 55 m²

IBA U NÁS! POTREBUJETE KĽUD , A PREDSA BÝVANIE V BLÍZKOSTI CENTRA KOŚIC? Máme pre Vás taký byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice II - Terasa, ul. Orgovánová

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 3627 €/m²

Top
Top

NOVÁ CENA - zariadený 2-izbový byt 52 m2, Popradská - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 51.6 m²

Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 2 izbový byt v lok

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

174,900 € 3390 €/m²

Na predaj 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii pri Galérií

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. spolu s RR reality ponúkajú na predaj dvojizbový byt po kompletnej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,500 € 5238 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt na Terase v Košiciach

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 54 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. spolu s RR reality ponúkajú na predaj dvojizbový byt na Mikovíniho

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 2944 €/m²

2-izb Západ- Mikoviního, OV, 54m2, povodný stav, prízemie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikoviního | 54 m²

Ponúkam na predaj 2-izbový byt bez logie na Mikovíniho ulici v Košiciach, v mestskej časti Z

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

158,000 € 2926 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU | TERASA - TRI HÔRKY

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Tri hôrky | 62 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt vo výbornej lokalite na Terase,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – Zariadený 1,5-izbový (2+KK) byt v Galéria City II na Terase – Považská ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

„Ste pracujúci pár či jednotlivec a radi by ste si prenajali kompletne zrekonštruovaný a zariad

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Štýlový, zariadený 1,5-izbový byt na predaj – Humenská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Humenská | 40 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj príjemný, zariadený 1,5-iz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 4450 €/m²

PRENAJATÉ! Prenájom 1,5 izbový byt TR.SNP, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | - | 40 m²

Solid Real ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1,5 izbový byt + balkón, ktorý sa nachá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

690 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový v projekte Galeriaicty

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2izbové byty v projekte Galeriacity - vedľa nákupného centra Galeria - Pov

Publikované: 26.05.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

770 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený byt v projekte Galeriacity 2

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,900 € 5173 €/m²

NA PREDAJ 1 a pol IZBOVÝ BYT KEŽMARSKA ULICA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 1 a pol izbový byt na Kežmarskej ulici Mč.-Terasa. Byt má vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,990 € 3414 €/m²

Kúpa bytu 2 - 3 izbového

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám na kúpu 2-izbový alebo menší 3-izbový byt: - lokalita: Košice - sídlisko Terasa - zre

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

2 - IZBOVÝ BYT KOŠICE / MIKOVÍNIHO

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj prakticky riešený 2-izbový byt (54 m²) vo vyhľadávanej lokalite Košice –

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

2 i byt, ul. Bernolákova, TERASA, 55 m2, loggia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²

Peter Zakuťanský z realitnej kancelárie AURUM vám ponúka na prenájom tento útulný 2-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izb. byt, 67 m2 v Novostavbe, ul. Obrody

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ulica obrody | 67 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2‑izbov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

243,250 € 3631 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt na sídlisku Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 0 m²

F021-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2‑izbový byt – Košice, Západ (Terasa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

163,000 €

2 IZBOVÝ BYT, POKROKU, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Pokroku | 54 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ, sídlisko Teras

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

198,000 € 3667 €/m²

Na prenájom 2i byt s 2x loggiou, klimatizáciou a 24/7 recepciou – top lokalita

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kysucká | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej, veľmi štýlovej a modernej rekonštrukcii. Byt s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt s veľkou 6m2 loggiou na Považskej ul.,

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Pohodlné mestské bývanie, ktoré má štýl aj praktickosť – presne to ponúka tento 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,690 € 4445 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie