WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,900 € 4798 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice - Sever, Hlinkova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,900 € 3844 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT - 53 m2 - ul. KOMENSKÉHO - KOŠICE-SEVER

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 53 m²

🏡 ARCHEUS reality Košice ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový tehlový byt po staršej rekonštruk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,000 € 3755 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

ADOMIS – prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, Podhradová, Košice I

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, sídlisko Podhradová, Košice I. Byt má v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom svetlý 2-izbový byt.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Kisdyho | 60 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom priestranný, svetlý 2-izbový byt o výmere 60 m² na 3. poschodí teh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT A

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

228,888 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom pekný 2 izb.byt na Hlinkovej ulici v Košiciach

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | - | 58 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom pekný 2 izb. byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Košice-Sever

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT B

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

261,590 € 4569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1.5 izbový byt Vodárenská kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 35 m²

Bývanie v srdci mesta s dušou prírody Byt je navrhnutý s dôrazom na komfort, kvalitu a príjemn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,000 € 4829 €/m²

Prenájom 2 izb.bytu-Košice Sever-Rezervované

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tomášikova | 60 m²

SOLIDREAL ponúka na dlhodobý prenájom príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt vo výbornej a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový tehlový byt – Národná trieda, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Nie každý byt v pôvodnom stave ponúka dobrý základ na rekonštrukciu. Tento 2-izbový tehlový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,000 € 3241 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT E

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 58.4 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,072 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VYKÚPIME VÁŠ BYT V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Sever

Cena dohodou

2 izb byt Sever, spolu 56 m2, 5.p., ihneď voľný, pôvodný stav

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 56 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame 2 izbový priestranný byt v dobrej loka

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

159,900 € 2855 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom PRIESTRANNÝ 2izb Tehlový byt , Komenského ul., 61 m2, balkón, klimatizácia, zariadenie

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 61 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku PRENÁJMU 2-izbového bytu. Ponúkame Priestranný, 2 i

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

799 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM PEKNÝ, ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT, top lokalita Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 58 m²

Ponúkame na prenájom TEHLOVÝ, priestranný, výborne dispozične riešený 2 izbový byt v TOP LOKALI

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"REZERVOVANÉ" Exkluzívne na predaj 2i Byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

REZERVOVANÉ .. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Realitná kancelária ELI REAL Vám ponúka na predaj priestran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

186,000 € 3100 €/m²

Prenájom - luxusný 2 izbový byt v centre mesta Košíc

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom luxusne zrekonštruovaný 2-izbový byt Byt sa nachádza v tichej a obľúbenej

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 1,5-izbový byt s balkónom– Boženy Němcovej,Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Němcovej | 41 m²

Ponúkam na prenájom moderný a útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice Sever, na ulici

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

660 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

254,900 € 5283 €/m²

Zariadený byt na prenájom v rodinnom dome voľný ihneď! Košice- Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Moravská | 78 m²

Proximityreal Vám exkluzívne ponúka na prenájom v tichej lokalite zariadený 2-izbový tehlový by

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

730 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestranný byt o výmere 92 m2 na prenájom - ul. Urbánkova

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Urbánkova | 92 m²

Proximityreal ponúka na prenájom krásne zrekonštruovanú nehnuteľnosť o výmere 92 m² s dvomi bal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Lacnejšie ako u developera 2 izbový byt v projekte WatsoNova

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Watsonova | 61.65 m²

Spoločnosť PROXIMITYREAL vám ponúka na postúpenie zmluvu na priestranný 2-izbový byt v modernom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

257,900 € 4183 €/m²

Apartment for Rent – Urbánkova Street, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Urbánkova | 92 m²

Proximityreal offers for rent a beautifully renovated big 2-room apartment with a total area of

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie