2 izbový byt | Malotejedská | 44 m²
A hirdetés magyar nyelvű változata lentebb található. Ponúkame na prenájom krásny, nový a štýlo
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 48 m²
Hľadám 1 alebo 2 izbový byt v Dunajskej Strede do 110 000,-Eur pre konkretného klienta. Prosím
110,000 € 2292 €/m²
2 izbový byt | 44 m²
DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk
109,990 € 2500 €/m²
2 izbový byt | 44 m²
109,990 € 2500 €/m²
2 izbový byt | Panónsky háj | 51 m²
Ponúkame na prenájom nový byt v novom bytovom dome v Panónskom háji v Dunajskej Strede. Byt je
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlavná | 61 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (60m2) v tehlovej novostavbe. Byt má veľmi dobrú orientáciu
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 38.63 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM
113,000 € 2274 €/m²
2 izbový byt | Nová Ves | 49 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s balkónom
99,000 € 2020 €/m²
2 izbový byt | Panónsky Háj | 55 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej
136,000 € 2473 €/m²
2 izbový byt | Kukucínova | 53 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s pivnicou v Dunajskej
120,000 € 2226 €/m²
2 izbový byt | Biskupa Kondého | 44 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v polyfunkčnom
88,000 € 2000 €/m²
2 izbový byt | Ulica Krála Žigmunda | 55 m²
Na predaj TEHLOVÝ priestranný 2 izbový byt - výborná lokalita v meste Dunajská Streda. (výborná
140,000 € 2545 €/m²
2 izbový byt | Cesta sv. Krištofa | 55.54 m²
[b]Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ nový a vkusne zariadený apartmán s teras
163,000 € 2935 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
AVE estate ponúka na prenájom útulný 2 izbový byt dokončený do luxusného prevedenia interiérový
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 0 m²
F011- 113- KISO Hľadám pre hotovostného klienta 2-3 izbový byt v osobnom vlastníctve , v pôvodn
90,000 €
2 izbový byt | Gabčíkovská Cesta | 82 m²
Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na bývanie alebo lukratívnu investíciu? Máme pre vás exkluzívnu po
2,100 €/m2 26 €/m2
2 izbový byt | 0 m²
(F010 - 112- KISO) Hľadám pre hotovostného klienta 2 izbový, nový v prípade obnovený, zariadený
115,000 €
2 izbový byt | panónský háj | 53 m²
F134 - 212 - KISO Ponúkame Vám na predaj nezariadený 2 izbový byt v meste Dunajská Streda, na
136,500 € 2575 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 50 m²
Prenájom 2-izbového bytu – novostavba, 50 m², kompletne zariadený Do dlhodobého prenájmu ponúk
680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 45 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Margita Agh, kontakt: 0905 363 590, nehnuteľnosť s ID:
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže
90,000 € 1800 €/m²
2 izbový byt | Malotejedská | 55 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 2 izbový byt s balkónom a parkovacím státím
720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nová Ves | 69 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový veľkoplošný byt v Dunajskej St
124,000 € 1797 €/m²
2 izbový byt | Nová Ves | 62 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s rozlohou 56 m2 + 6 m2 balkónom v 11 ročnej stavbe na východn
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.