PRENÁJOM: KOMPLETNE ZARIADENÝ 2IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA - NOVOSTAVBA BACSÁKOVÁ ULICA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Bacsákova | 65 m²

ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA PRENÁJOM – CENTRUM DUNAJSKEJ STREDY Hľadáte moderné býv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM: 2IZBOVÝ BYT KOMPLETNE ZARIADENÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA -NÁM. PRIATEĽSTVA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Námestie priateľstva | 49 m²

NOVINKA V PRENÁJMOCH! ____________________________ Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PRE

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANY -Na predaj 2 izbový byt , Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukučínova | 51 m²

RE/MAX Attractive ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný slnečný 2 izbový byt v centre

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

94,000 € 1843 €/m²

Nový, moderný 2 izb. byt na prenájom

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 50 m²

Realitná kancelária s poverením majiteľa ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v no

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ POSLEDNÉ 2-izbove byty s predzáhradkou pri Bratislave s priestranými izbami loggia a v cene aj parking

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 59 m²

ahoj Carla Real Solutions dáva na predaj priamo od developera novostavbu kde máme pre Teba k di

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2085 €/m²

UPgreat 2-3izb byty - Kiserdő Rezidencia | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 38 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3-izbové byty – Kiserdő Rezidencia

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

104,700 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb.byt v Dunajskej Strede na Kukučínovej ul.

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 64 m²

RK Samaria Real Vám ponúka prerobený 2izb.byt na 3 izb. byt v DS -Kukučínová ul. BYTOVÝ DOM: -

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

103,000 € 1609 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2,5 izbový byt v centre mesta blízko stanici v Dunajskej Strede - dobrá inestícia!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 55 m²

Ponúkam Vám na predaj 2,5 izbový byt v centre mesta blízko stanici v Dunajskej Strede na 1.posc

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 1816 €/m²

Na prenájom krásny zariadený 2 izbový byt v centre mesta okamžite voľná!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 55 m²

Ponúkame na prenájom zariadený2 -izbový byt s balkónom nachádzajúci priamo v centre mesta na 2

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúka Vám na prenájom nový zariadený 2 izbový byt v Dunajskej Strede v centre mesta

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 -izbový byt nachádzajúci priamo v centre mesta na 1. pos

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Moderné dvojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 38.63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové dvojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

100,600 € 2604 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt s vlastným kúrením v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2222 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný 2 izbový byt s terasou v projekte RIVA PARK Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská Streda | 55 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

162,360 € 2473 €/m²

PLUS REALITY | Krásny, kompletne zariadený byt v novostavbe v obci Padáň – ideálny aj ako investičná príležitosť na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 59.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s parkovacím státím

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

125,000 € 2094 €/m²

PLUS REALITY | Dizajnérom zariadený dvojizbový byt v obci Padáň na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Padáň | 51.8 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 2510 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný dvojizbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný dvojizbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2143 €/m²

BOSEN | 2 izbové byty s výhľadom na THERMAL park DUNAJSKÁ STREDA v Projekte GLEAM Apartments

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²

Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2496 €/m²

člen NARKS

Na prenájom štýlový a moderný 2 izbový byt v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 36 m²

Tento elegantný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a ponúka komfortné bývanie v príjemnom, č

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

☎️0918197701 Na predaj 2 izbový byt na Kukučínovej ulici v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 49.79 m²

A-W REAL exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt o výmere 49,76 m2. Byt sa nachádza na 1

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena na vyžiadanie

📞 0903 509 294 - Moderný 2izbový byt na prenájom

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 55 m²

Moderný 2izbový byt na prenájom v Dunajskej Strede Byt je vhodný max. pre dve osoby, nefajčiar

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA "PANNÓNSKY HÁJ": moderné 2 izbové byty na predaj!!! Cena bytov od 2.500€/m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 56 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj moderné 2 izbové byty v bytovom dome s výťahom vo východnej lokal

Publikované: 21.10.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Úžasné 2-izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | neuvedené | 48 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 2- izbové byty v novom obytnom parku v Dunajs

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,800 € 2004 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie