Nový zariadený 2-izbový byt s parkovaním – Alicante Gate

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 44 m²

A hirdetés magyar nyelvű változata lentebb található. Ponúkame na prenájom krásny, nový a štýlo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Hľadám 1 alebo 2 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 48 m²

Hľadám 1 alebo 2 izbový byt v Dunajskej Strede do 110 000,-Eur pre konkretného klienta. Prosím

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

110,000 € 2292 €/m²

Rezervovaný/ DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

Nový byt v novostavbe na prenájom – Panónsky háj, DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Panónsky háj | 51 m²

Ponúkame na prenájom nový byt v novom bytovom dome v Panónskom háji v Dunajskej Strede. Byt je

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom zariadeného 2i bytu v Michale na Ostrove

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 61 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (60m2) v tehlovej novostavbe. Byt má veľmi dobrú orientáciu

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj Bytov - DUNAJSKÁ STREDA - JÚLIUSA LÖRINCZA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 38.63 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

113,000 € 2274 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izb. byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 49 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s balkónom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,000 € 2020 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Panónsky Háj | 55 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,000 € 2473 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S PIVNICOU, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 53 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s pivnicou v Dunajskej

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2226 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Biskupa Kondého | 44 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v polyfunkčnom

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2000 €/m²

2 izbový byt aj s parkovacím státím, Ul. Krála Žigmunda, DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Ulica Krála Žigmunda | 55 m²

Na predaj TEHLOVÝ priestranný 2 izbový byt - výborná lokalita v meste Dunajská Streda. (výborná

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 2545 €/m²

AVENUE | krásny zariadený apartmán, termálne kúpalisko, Dun. Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta sv. Krištofa | 55.54 m²

[b]Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ nový a vkusne zariadený apartmán s teras

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

163,000 € 2935 €/m²

NOVINKA - prenájom dizajnového 2 izbového bytu s vlastným parkovaním, Florida park

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 55 m²

AVE estate ponúka na prenájom útulný 2 izbový byt dokončený do luxusného prevedenia interiérový

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

F011- 113- KISO Hľadám pre klienta 3 izbový byt v D.Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 0 m²

F011- 113- KISO Hľadám pre hotovostného klienta 2-3 izbový byt v osobnom vlastníctve , v pôvodn

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

90,000 €

POSLEDNÝ INVESTIČNÝ APARTMÁN NA PREDAJ DUNAJSKÁ STREDA pri Jazere

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská Cesta | 82 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na bývanie alebo lukratívnu investíciu? Máme pre vás exkluzívnu po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

2,100 €/m2 26 €/m2

(F010-112- KISO)Hľadám pre klienta 2 izbový byt v meste D.S.

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 0 m²

(F010 - 112- KISO) Hľadám pre hotovostného klienta 2 izbový, nový v prípade obnovený, zariadený

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

115,000 €

F134- 212- KISO - Na predaj 2 izbový byt v meste DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | panónský háj | 53 m²

F134 - 212 - KISO Ponúkame Vám na predaj nezariadený 2 izbový byt v meste Dunajská Streda, na

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,500 € 2575 €/m²

Prenájom 2izb byt

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 50 m²

Prenájom 2-izbového bytu – novostavba, 50 m², kompletne zariadený Do dlhodobého prenájmu ponúk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Dunajská Streda - NOVOSTAVBA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 45 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Margita Agh, kontakt: 0905 363 590, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

90,000 € 1800 €/m²

BOSEN | Vkusne zariadený 2 izbový byt s terasou, Alicante Gate - Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 55 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 2 izbový byt s balkónom a parkovacím státím

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj 2 izbového bytu v Dunajskej Strede, 69 m2, Nová Ves, čiastočná rekonštrukcia

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový veľkoplošný byt v Dunajskej St

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 1797 €/m²

REZERVÁCIA!! Predaj 2 izbového bytu v Dunajskej Strede, 62 m2 s balkónom, 11 ročná stavba

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s rozlohou 56 m2 + 6 m2 balkónom v 11 ročnej stavbe na východn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie