2-izbový byť v Dunajskej Strede - časť Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v Dunajskej Strede – časť Nová Ves Byt s výmerou 53 m² vrá

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

105,000 € 1981 €/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 2 IZBOVÝ BYT 56,57 m2 + LOGGIA 4,87 m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 61.44 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "7" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

154,990 € 2181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|2 IZBOVÝ BYT 55 m2 + BALKÓN SO ZARIADENÍM, PARKOVACIE MIESTO, RÉŽIA A TV - INTERNET V CENE

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Ulica Kráľa Žigmunda | 55 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na dlhodobý prenájom, zariadený 2 izbový byt s balkónom vo východ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 2 IZBOVÝ BYT 62,54 m2 + LOGGIA 10,99 m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 73.53 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "1" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

169,990 € 2026 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Kompletne zariadený dvojizbový byt 50 m2 s balkónom v bytovom komplexe AGORA, parkovacie státie v uzavretom areáli!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Bacsáková | 50 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom v centre

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 2 IZBOVÝ BYT 57,19 m2 + LOGGIA 5,95 m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 63.14 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "3" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,990 € 2154 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Dvojizbáčik k okamžitému nasťahovaniu

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukučínova | 50 m²

Directreal Live - Pozor, nový hľadači bývania! Máme pre Vás skvelú ponuku - pekný dvojizbáčik

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

89,500 € 1790 €/m²

DIRECTREAL|Moderný 2 izbový byt s vlastným dvorom a parkovaním -Dunajská Streda, ul. Záhradnícka

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Záhradnícka | 41 m²

Directreal Comfort - Ponúkame do dlhodobého prenájmu útulný 2-izbový byt na prízemí s výmerou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt na prenájom na Záhradníckej ulici - krátkodobý prenájom!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Záhradnícka | 50 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom (od 12. mája do 22. júna) pekný a zariadený 2-izbový byt vhodný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BOSEN | Prenájom: 2 IZBOVÝ BYT V TEHLOVOM DOME, 58 M2, CENTRUM

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 58 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v tehlovom dome Panorama v úplnom c

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ Štýlový 2 izbový byt s loggiou, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 64 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a moderne zrekonštruovaný 64 m2, 2 izbový (p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | IDEAL Homes | 2 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 61.44 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

154,990 € 2067 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj Luxusný 2 izbový byt s terasou v projekte RIVA PARK Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta svätého Krištófa | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou Projekt RIVA PARK s priamym vstupom do ar

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

165,000 € 3511 €/m²

Ponúkam na prenájom 2 izbový zariadený byt v centre mesta

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Námestie sv. Štefana | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a útulný 2-izbový byt nachádzajúci sa priamo v centre Dunajskej St

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt v novostavbe s garážou v Dunajskej Strede s vlastným kotlom

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Priemyselná | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, dvojizbový tehlový byt s garážou v osobnom vlastníctve v me

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 21.09.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

127,000 € 1530 €/m²

Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 58 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede na zvýšenom prízemí.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2741 €/m²

Krásny nový zariadený 2 izbový byt na prenájom v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 55 m²

Na prenájom: prémiový 2-izbový byt - Panónsky Háj, Dunajská Streda | ihneď voľný Nový, kompletn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt v Dunajskej Strede v centre mesta

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 50 m²

Ponúkam Vám na predaj nádherný 2-izbový byt v meste Dunajská Streda. Byt pozostáva z priestran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

125,900 € 2518 €/m²

Krásny nový luxusný 2 izbový byt v luxusnom prostredí v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta svätého Krištófa | 56 m²

Ponúkam Vám na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym vstupom do areálu kúpaliska THE

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

162,900 € 2909 €/m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt s balkónom na 1.poschodí v Dunajskej Strede na Neratovickom námestí

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Neratovické námestie | 40 m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt v rozlohe 40m2 s balkónom na 1.poschodí z 8. Bytovka je zate

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

122,000 € 3050 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka 2-izbový byt NA PRENÁJOM v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom krásny, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt s celkovou výmero

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PRENÁJOM pekný 2 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Západ | 55 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PRENÁJOM 2 izbový byt v rodinnom dome so samostatným vchod

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Priemyselná ulica | 49 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na predaj tento veľmi zachovalý, kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 2531 €/m²

2 izbový byt s veľkou terasou - Kolaudácia 2026

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 48 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v tehlovej bytovke vo vyhľadávanej lokalite v Dunajskej strede.

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

151,400 € 3154 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie