METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nám. 1. mája | 55 m²

METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom zariade

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený byt v centre mesta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Lermontova | 50 m²

METROPOLITAN │Zariadený byt v centre mesta, Staré Mesto Ponúkame na prenájom zariadený byt na

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2i byt s 2 loggiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medená | 69 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2i byt s 2 loggiami v Starom meste Luxusný zrekonštruovaný pries

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový mezonet v centre, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 70 m²

METROPOLITAN │ 2-izbový mezonet v centre, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom štýlový

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Investičný apartmán 40 m² v centre Bratislavy – Obchodná ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 40 m²

Ponúkame na predaj výnimočný investičný apartmán o výmere 40 m² situovaný v samotnom srdci Brat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 4225 €/m²

Staromestský 2 izbový zariadený byt v historickej lokalite Blumentál / Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 49 m²

Byt s typicky staromestskou atmosférou - vysoké stropy, nachádzajúci sa pár minút chôdze od cen

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbového apartmánu Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 56 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto ako na dlani a zároveň si užívate pokoj vysoko nad jeho r

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,900 € 5766 €/m²

Predaj 2-izbového bytu pri vlakovej stanici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 44.5 m²

Predám elegantný 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na Šancovej ulici. Byt sa

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

245,400 € 5515 €/m²

Prenajmeme krásny 2 izb byt na Medenej ul. s pekným výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medená | 69 m²

2-izbový byt na prenájom v Bratislave - Staré Mesto Luxusný 2-izbový byt s loggiami a výhľadom

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Útulný 2-izbový byt na prenájom v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 58 m²

Ponúkame na prenájom krásny a útulný 2-izbový byt nachádzajúci sa v prestížnej lokalite Bratisl

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 60 m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný a zariadený 2 izbový byt v blízkosti Horského parku s výhľadom na Hainburg

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 48 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt na Mozartovej ulici v Bratislave v mestskej časti Sta

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE ZUCKERMANDEL s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65 m²

Ponúkam na prenájom priestranný 2 izbový s balkónom byt na Žižkovej ulici v objekte ZUCKERMANDE

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 37486 | Príjemný 2 izbový byt v Paláci Motešických

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gorkého | 77 m²

2-izbový byt na prenájom situovaný na 3. NP zrekonštruovaného Paláca Motešických, ktorého histó

Publikované: 15.10.2020 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 105387 | Slnečný dizajnový 2i byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 75 m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novostavby n

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 105719 | Slnečný dizajnový 2izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Slnečný dizajnový 2izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novos

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112467 | Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 112 m²

Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily v jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3929 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112375 | Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK v centre bratisla

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 7580 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113263 | Novo zrekonštruovaný, plne zariadený 2-izbový byt s balkónom a pivnicou pri Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Fraňa Kráľa | 71.11 m²

Novo zrekonštruovaný a plne zariadený 2-izbový byt s balkónom a pivnicou v blízkosti bratislavs

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109415 | Prenájom klimatizovaného 2-izbového bytu v elegantnej rezidencii

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 85 m²

Prenájom klimatizovaného 2-izbového bytu v elegantnej rezidencii na prestížnej adrese v Starom

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109903 | Štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výnimočným výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 91.5 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výni

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 5082 €/m²

SVOBODA&WILLIAMS | 112868 | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom vo vyhľadávanom rezidenčnom projekte City Gate

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 98 m²

Dizajnový 2-izbový byt na prenájom sa nachádza vo vyhľadávanom rezidenčnom projekte City Gate p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112472 | Dvojizbový byt na 1. poschodí v mimoriadne obľúbenej rezidenčnej časti Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 60 m²

Dvojizbový byt na 1. poschodí (2. NP) bytového domu disponuje pivnicou a podlahovou plochou 59,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 6000 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Reality v Martine (770)
Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie