Prenájom 2 izbový byt, Murgašova ulica, Bratislava I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 48 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto na Murgašovej u

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

820 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 2 IZB. BYT (nebytový priestor) PRIAMO POD BRATISLAVSKÝM HRADOM - MIKULÁŠSKA ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 izbový byt v historickom centre Bratislavy, priamo pod Bratislav

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4700 €/m²

Prenájom | 2-izbový byt | Záhradnícka – Poľská ulica | 900 € + 200 € energie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhradnícka | 62 m²

Byty ako tento sa na trhu neobjavujú často. Kompletne zrekonštruovaná dvojizbová perla na posle

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Výborne dispozične riešený 2 izbový byt v lukratívnej lokalite v Starom Meste - Haydnova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Haydnova | 58 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom výborne dispozične riešený 2 izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII - STARÉ MESTO - DUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 68 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám exkluzívne ponúka na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ATYPICKÝ STAROMESTSKÝ 2 IZBOVÝ MEZONET, KLIMATIZÁCIA, BALKÓN - ŽILINSKÁ ul. - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 47 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom zaujímavý staromestský 2 izbový byt na Ž

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Svetlá | 55.94 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,900 € 4289 €/m²

PRENÁJOM SKYPARK, 2i BYT V STAROM MESTE!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 55 m²

Nexus Reality ponúka NA PRENÁJOM unikátny, 2-izbový byt na momentálne najvyhľadávanejšej adrese

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

BA I. Staré mesto -2 izbový byt v SKY PARK 4 veža

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 55 m²

Popis • 2izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 55m2 • loggia • 4.poschodie/30 • Zariadený a

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

BA I. Staré mesto - 2 izbový luxusný byt na Hlbokej ceste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 85 m2 • čiastočne zariadený • kuchynská linka

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

BA I. 1,5 izbový byt vo Vydrici s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42 m²

Popis • 1,5 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 32m2 • terasa 10 m2 • 4. poschodie/5 • Kom

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 1,5 izbový byt s parkovaním na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 40 m²

Popis • 1,5 izbový byt • úžitk. plocha 40m2 • 2.poschodie • loggia • Kompletne zariadený a vyba

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

priestranný a zariadený, klimatizovaný 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Starom meste (pri pol

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový byt v novostavbe Proxenta s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a útulný 2-izbový byt s vysokými stropmi v centre Bratislavy.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2-izbový byt pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Martinengova | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2-izbový byt v Starom Meste, vo výbornej lokalite pri Horskom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

luxusný 2-izbový byt s terasou a záhradkou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šafranová | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom luxusný 2 izbový byt s priestrannou terasou a záhradou v lukratívnej č

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PREDANÝ- BLUMENTÁLSKA: Na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska 4 | 46 m²

Nachádzame sa v tehlovom bytovom dome na 2. poschodí z 5. Do bytu sa dostávame širokým schodisk

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 5413 €/m²

Na predaj 2 izb. byt, prízemie 51,7m2, vila Martha, Novosvetská ul., podiel na krásnej záhrade, 2 x pivnica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Novosvetská | 51.7 m²

Na predaj 2 izb. byt, 51.7m2, na prízemí v prekrásnej vile s romantickou históriou...viac o poe

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5010 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 2-izbový byt v ikonickej budove City Gate

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gorkého | 97 m²

V samotnom srdci Starého Mesta, tam, kde história dýcha na každom kroku a mestský život pulzuje

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Dizajnový mestský byt v centre s výhľadom do dovra, tichý, komorný, GARÁŽ, TEHLA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 68 m²

Nádherný MESTSKÝ TEHLOVÝ BYT v Ikonickej budove, brutalizmus 90' rokov 2-izbový byt po kompl

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,999 € 5147 €/m²

pokoj, súkromie, harmónia v jednom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v Starom Meste na konci tichej slepej ulice, v ro

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA - ZÁHREBSKÁ ULICA, IHNEĎ K NASŤAHOVANIU.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 60 m²

Exluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v Starom meste na tichej ulici Záhrebská. Tento zrek

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,000 € 4667 €/m²

AFYREAL: na prenájom 2 izbový byt, 55m2, Timravina ulica - Bratislava, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Timravina | 55 m²

AFYREAL Vám ponúka na prenájom novo zrekonštruovaný a na novo zariadený 2 izbový byt v Bratisla

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REI PREMIUM - NOVÁ CENA - Priestranný 2i byt v Starom Meste s tichým vnútroblokom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mariánska | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najžiadanejších lokalít Starého

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3713 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie