Moderný 2-izbový byt v projekte Vila Ľadová – bývanie v centre s parkovaním a súkromím

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt situovaný v komornom rezidenčnom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Moderný 2- izbový byt v novostavbe s balkónom a parkovaním na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 61 m²

Moderný klimatizovaný 2- izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 1. poschodí v by

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predávame 2-izbový byt s potenciálom prerobenia na 3-izbový na Špitálskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Špitálska | 71.83 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 2-izbový byt na Špitálskej ulici v Starom Mes

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4302 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2 izbový byt Bratislava - Staré Mesto, čiastočná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 55.87 m²

F002-112-TIEGa Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto. Novozrekonštruovaný

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

301,800 € 5402 €/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt s dvomi balkónmi, Poľská ulica, Bratislava – Staré Mesto, EXPIS REAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Poľská | 72 m²

Exkluzívne iba u nás, veľmi pekný, priestranný a kompletne novo zariadený byt, o výmere 69 m2 +

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Obchodná, s terasou a parkovacim státim - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

355,000 € 3944 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

METROPOLITAN │ Zariadený 2i byt s klimatizáciou v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 74 m²

METROPOLITAN │ Zariadený 2i byt s klimatizáciou v centre Plne zrekonštruovaný 2-izbový pavlačo

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

METROPOLITAN | Vkusne zariadený 2i byt v SKYPARK s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 57 m²

Vkusne zariadený 2i byt v SKYPARK s parkovaním na prenájom. Byt sa nachádza na 13 (30) poschodí

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny nový 2i byt v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Sedlárska | 63 m²

METROPOLITAN │Krásny nový 2i byt v historickom centre Bratislavy Byt sa nachádza na 3.poscho

Publikované: 20.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE METROPOLITAN │Luxusný 2i byt v novostavbe s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 49 m²

EXKLUZÍVNE METROPOLITAN │Luxusný 2i byt v novostavbe s lodžiou Luxusný 2i byt ( 49 m1 ) v novo

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Exkluzívny 2i byt v historickom centre