2 izb. byt s garážovým státím, novostavba, ul. Dunajská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 77 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe v mestskej časti

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

COMODINO ponúka na predaj exkluzívny 2i byt v novostavbe na Jozefskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 75.43 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v novostavbe WEINHAUER na Jozefskej

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 5131 €/m²

U NÁS !!! PRIESTRANNÝ 2i byt, BLUMENTÁL, CENTRUM, LOGGIA, Wilsonova ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 56 m²

Realitná kancelária PrimeReality s poverením majiteľa ponúka na prenájom veľmi pekný, priestran

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2izb byt SKYPARK Bottova Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RIVERS | Eurovea RiverSide_Nadštandardný 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 52 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt v rezidenc

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Luxusný byt na 27. poschodí v Sky parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom luxusný dvojizbový byt v najtrendovej

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | Butikovo zariadený ateliér na 32. poschodí Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 56.33 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a komfortný butikový ateliér na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7083 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Jedinečné bývanie v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 97 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný mestský 2,5 izbový byt s

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS l Praktický 2-izbový byt na predaj l PANORAMA CITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 53 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj praktický 2-izbový byt v PANORAMA CITY. O byte

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 6396 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Útulný byt v rezidencii Machnáč

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 61.54 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom jedinečný 2-izbový byt v bytovom dome

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Byt C14 – 2 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 75.54 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 2 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBERG

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 78.48 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Prémiový 2i byt v exkluzívnej Rezidencii Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jančova | 51.9 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje absolútne dokonalý 2-izbový byt s množstvom úložného prie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6724 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Okánikova | 52.1 m²

OKANIKOVA - NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

266,700 € 5119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER 2i BYT 61,5 M² S TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 62 m²

Exkluzívny, slnečný byt 2+kk s terasou na unikátnom 28. poschodí v luxusnom projekte EUROVEA, k

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

2 izbový byt s predzáhradkou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 47 m²

ZENITH LUXURY prenajíma 2 izbový byt 1.05 s predzáhradkou , ktorý ponúka dokonalú kombináciu mo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt s terasou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 57 m²

Zenith Luxury s hrdosťou predstavuje 2 izbový byt s terasou č. 504 na prenájom , ktorý ponúka d

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 147.38 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

646,840 € 4389 €/m²

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

584,010 € 6371 €/m²

Luxusný 2 izbový byt s veľkou záhradou v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 62.3 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva luxusný skolaudovaný 2 izbový byt 62,30m2 s veľkou záhradou 8

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,660 € 8518 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: Reprezentatívne nebytové priestory v lukratívnej lokalite priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 51 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne nebytové priestory s výmerou 50,6 m², situované v prestížnej čast

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4608 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie