BEEVAM | EUROVEA TOWER - Dvojizbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 59.56 m²

Ikonická stavba na brehu Dunaja spája luxus, eleganciu a mestský životný štýl na najvyššej možn

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované. na predaj 2.izb staromestský byt v úplnom centre Bratislavy.63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúkajú na predaj: staromestských 2-izbový byt s loggiou a klimatizáciou priamo v c

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,990 € 4286 €/m²

MODERNÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER, PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 32 m²

Investičná príležitosť a bývanie na najlepšej adrese! Moderné 2-izbové apartmány v projekte Ist

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,725 € 7648 €/m²

UNIKÁTNE 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER- BUSINESS SUITES

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 57 m²

Moderné 2-izbové apartmány s vysokými stropmi až 3,2 m v projekte Ister Tower v budove Business

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,725 € 6136 €/m²

PRÉMIOVÉ 2 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60 m²

Nadštandardné 2-izbové byty v ikonickom projekte ISTER TOWER – priestor pre váš život a investí

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6317 €/m²

Luxusný 2-izbový apartmán v rezidencii Hlboká 7

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²

Luxusný 2-izbový apartmán sa nachádza v rezidencii Hlboká 7 v Starom Meste, v historickej budov

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

OCCAM | veľkometrážny 2i byt v srdci Starého mesta s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 104 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v kompletne zrekonštruovanej budove na ro

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

351,500 € 3380 €/m²

METROPOLIS, 2 izb. NOVOSTAVBA s KOBKOU a GAR. STÁTÍM, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 55 m²

Spoločnosť STORM real ako overený člen Združenia realitných kancelárií Vám ponúka na predaj 2-i

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Prenájom - kompletne zariadený 2i byt v novostavbe v historickom centre mesta, na Dunajskej ulici – BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 41 m²

Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na prenájom 2 - izbový byt v novostavbe

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

EUROVEA TOWER - 2izb.byt s parkovacím miestom v podzemnej garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v novovybudovanej časti Bratislavy v budove Eurov

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

MIKELSSEN - SKY PARK na prenájom 2 izbový byt s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 59 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB. BYT S KLIMATIZÁCIOU V TICHOM VNÚTROBLOKU, BENEDIKTIHO ULICA