Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny Bratislava a okolie. ľudia sú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave .

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave . Preferované lokality: začiatok Ružinova aleb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Bývanie so záhradkou: 2-izbový byt s terasou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s loggiou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,442 € 5182 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,440 € 5085 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s loggiou – Ružinov, projekt Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,885 € 5230 €/m²

Novostavba Ružinov – Mlynské Luhy: 2-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,323 € 4856 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN S TERASOU, NOVOSTAVBA, JÉGÉHO ALEJ – RUŽINOV – ČASŤ NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.12 m²

Dr. Domov ponúka na predaj exkluzívny 2-izbový, zariadený apartmán s veľkou terasou v najlepšej

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 5024 €/m²

2- izbový byt v Ružinove na Olbrachtovej ulici v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave v obľúbenej lokalite Bratislava –

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 2875 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v novostavbe na ulici Ružinovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38.7 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – ulica Ružinovská. Byt s vým

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5943 €/m²

Novinka
Novinka

HERRYS - Na prenájom krásny, útulný 2-izbový byt v Bratislava - Ružinov na Uránovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Uránová | 52.69 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, útulný 2-izbový byt v Bratislava - Ružinov na Uránovej ulici. Rea

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA, PRÍSTAVNÁ, 2 IZBY, 70,5 M2 CELKOVO, 26 M2 BALKÓN, PARKOVACIE MIESTO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 70 m²

Ako sa vraví: „Do tohto bytu stačí priniesť len zubnú kefku a bývať. Ale… do tohto bytu nemusíš

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

312,990 € 4471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb. byt Bajkalská ul. - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 57 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 4998 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame moderný 2-izb. byt v Novostavbe – Mlynské luhy – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Realitná kancelária Graft ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novinka
Novinka

BA II. Ruzinov- 2 izbový byt s parkovaním na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 62 m²

Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 56 m2 • lodžia 6m2 • 4. poschodie • Zariadený a vybavený

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 2i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Liptovská | 49 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 2i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,895 € 5937 €/m²

PRENÁJOM 2,5 izbový byt + parking Galvaniho BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 57 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vyb

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt Ovocné Sady BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 54 m²

Pre konkrétneho dlhoročného klienta súrne hľadám na kúpu 2 izbový byt v Ovocných sadoch v Brat

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4630 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM ČISTÝ, PRIESTRANNÝ 2izb. BYT NA ULICI KVETNÁ, NIVY, VOĽNÝ IHNEĎ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom, čistý a šikovne riešený 2-izbový byt v jednej z najlepších a najvyhľa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2 izbový byt s krásnym výhľadom v UNIVERSE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Dievrinsis realitná kancelária Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe. Nehnuteľnosť

Publikované: 29.01.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 570 €/mesiac/m²

Prenájom 2 iz. byt v Klingerke s pekným výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 60 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v blízkosti Eurovea v projek

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (770)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie