AXIS REAL | Pekný 2i byt, KLÍMA, LODŽIA, GARÁŽ, Ružinov, Kaštieľska

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4981 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 2-izb. byt, BA II. Ružinov, BALKÓN, Rumančeková

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 65.52 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/HO POPIS BYTU: Re

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

Útulný a príjemný 2-izbový byt s parkovaním na súkromnom ohradenom pozemku na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32 m²

Exkluzívne iba u nás! Drian & Tailor Properties Vám ponúka na prenájom moderne zariadený svetlý

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Grebeči real ponúka Na prenájom zariadený 2-izb. byt, loggia, parking, Tomášikova, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Na prenájom zariadený 2-izb. byt, loggia, parking, Tomášikova Ružinov, Bratislava ZÁKLADNÉ ÚD

Publikované: 21.11.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

540 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ostredková | 56 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, O

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

NUPPU - RUŽINOV - 2 iz. moderný byt v novostavbe, parkovanie, WIFI, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 iz. byt v projekte NUPPU ( r. 2021 ) na ul. Hraničná - NIVY, 5/6 posch

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BORIA - jazero Štrkovec - 2 iz. byt + parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 62 m2 + balkón 6 m2 + vonkajšie parkovacie státie. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NIVY - od 1.7. - 2 iz. byt v novostavbe Jarabinky, klimatizácia,

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 48 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 48 m2 + balkón 9 m2 + pivnica 2,5 m2. Nachádza sa na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BÝVANIE V PROJEKTE ROZADOL, VEĽKÝ 2-IZB. BYT, BALKÓN, BAZÉN, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

INVESTIČNÉ BÝVANIE | 2-IZBOVÝ BYT, JÉGÉHO UL, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.37 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideál

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 5426 €/m²

VOĽNÝ OD 1. JÚNA 2026! KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, ZVIERATKO POVOLENÉ, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1.5-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – me

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-izbový byt v Ružinove – Nezábudková ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 49.21 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova na Nezábudkovej ulici. By

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,900 € 5180 €/m²

Na prenájom - 2i byt, Projekt Nový Ružinov, ul. Na Výslní, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 107 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, moderný, svetlý a kompletne zariadený 2 - izbový byt s vlastn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Galvaniho, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 48 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 2izbový byt v novostavbe s pivnicou aj s vonkajším garážovým

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt. Jedná sa o dvojročnú novo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt - ul. Jégého, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 55 m2, nachádzajúci sa na 3. p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj- 2i byt, ul.Tekovská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Tekovskej ulici v tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na predaj v srdci Ružinova – ul. Ružová dolina, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný, vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt s pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,600 € 4434 €/m²

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v projekte Bazova TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Bazova, s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 7800 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie