Priestranný 2-izbový byt s loggiou na Nezábudkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj svetlý a veľkoryso riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – R

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 3786 €/m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 59 m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE EXKLUZÍV

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4407 €/m²

NA PRENÁJOM - MODERNE ZARIADENÝ, NOVO-ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZB. BYT RUŽINOV BA II - TREBIŠOVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 44.35 m²

XXL Reality Vám ponúka na prenájom moderne novo-zrekonštruovaný 2 izbový byt, nachádzajúci sa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

prenájom 2-izbový byt, 60m2,loggia,parkovanie, OSTREDKY- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakunská cesta | 60 m²

OSTREDKY | Ružinov | 2-izbový byt 60 m² | loggia | parkovanie REB.sk ponúka na prenájom priest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REB.SK – Kompletne prerobený 2i byt – Doležalova - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 39.5 m²

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava REB.SK – Kompletne prerobený a takmer nepoužívan

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

228,000 € 5772 €/m²

REB.SK Predaj 2-izbového bytu, Ružová dolina, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

REB.SK Predaj 2-izbového bytu, Ružová dolina, Bratislava – Ružinov Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

REB.SK | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka ( Klingerka) | 49 m²

REB.SK | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom v projekte Klingerka 2-izbový byt na prenájom v nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 2-izb bytu s parkovaním BA - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 68 m²

REB.SK ponúka na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt v modernom bytovom komplexe UNIVERS

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, Nový 2-izb. byt v projekte JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Jarab

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM- 2,5 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 65 m²

Dávam do prenájmu 2,5 izbový byt v Ružinove-Trávniky vedľa OC Retra. 65m2, oddelená kuchyňa, ve

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt, Čmelíkova, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Bratislava II –

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 3841 €/m²

U NÁS !!! Pekný 2i byt, 2 X SAMOSTNÁ IZBA, DOG FRIENDLY, KLÍMA, NIVY, Budovateľská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný a kompletne zariadený 2-izbový byt s dvomi samostatnými izbami,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prakticky riešený 2-izbový byt s loggiou so šatníkom a parkovaním – Jegého alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5198 €/m²

Na predaj veľký 2-izb. byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový - Čmelíkova ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Predáme 2 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Čmelíkova- Bratislava- Ružinov. Byt má veľkorysú ro

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3603 €/m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt s parkovaním v novostavbe Ovocné Sady – Ivanská cesta – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

GRAFT ponúka 2 izb byt s parkovacím miestom v Novostavbe OVOCNÉ SADY – Ivanská cesta , Ružinov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Byt s loggiou, klimatizáciou a parkovaním, bytový dom VIKTÓRIA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.2 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o rozlohe 54,20 m² + loggia 3 m², nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

665 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RK4 - PREDAJ - priestranný 2 i. byt / prerobený z 2,5 i. bytu s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová 14 | 65.11 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ruž

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,900 € 4115 €/m²

REZERVOVANÉ. 2 izbový byt novostavba Rozeta BA-II. Klincova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe Rozeta BA-II. Klincova ul. Výborná l

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2- izbový byt, 50m2, balkón, pivnica, predaj Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 50 m²

CENTRAL ESTATES/ Príjemný čiastočne zariadený 2- izbový byt na predaj v Ružinove na Mierovej ul

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4780 €/m²

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PRENÁJOM 2 izb byt 45 m2 – novostavba - KLIMATIZÁCIA – zariadený - LOGGIA - BAJKALSKÁ ulica – Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 45 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM v novostavbe ku 1.6.2026 kompletne zariadený 2-i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PREDAJ - 2i byt ZWIRN, bývajte podľa seba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 52.29 m²

PREDAJ – priestranného, krásneho 2– izbového bytu s príjemnou atmosférou. Ide o NOVOSTAVBU v p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,000 € 6387 €/m²

REZERVOVANÉ - Moderný 2i byt s výhľadom, v City Park Ružinov – garáž, klíma a lokalita, ktorú si zamilujete

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 66.3 m²

Do tohto 2 izbového bytu na predaj, sa stačí len nasťahovať. Prebuďte sa s výhľadom na celé mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Súrne hľadáme pre konkrétnych klientov – 2 izbový byt v Bratislave – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 45 m²

Súrne hľadáme pre konkrétnych klientov – 2 izbový byt v Bratislave – Ružinov. Cena do 220.000

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 4889 €/m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie