Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Neibrs | Prenájom 2 izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii, balkón, výťah, kobka, Exnárova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 41 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na prenájom nový zrekonštruovaný 2 izb. byt s bal

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|2-izbový zariadený byt s balkónom a parkovaním v novostavbe Ovocné Sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanska cesta | 42 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom praktický 2-izbový byt s balkónom v novostavbe Ovocné

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Jan Pinka | PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt v novostavbe | Miletičova ulica – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 46 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov,

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt so súkromnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v uzavretom areáli v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5139 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Zrekonštruovaný dvojizbový byt v Ružinove - Vlčie Hrdlo na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný dvojizbový byt v mestskej

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

95,000 € 3056 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 7252 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

393,000 € 7258 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt v Bratislave, časť Ružinov - Pošeň na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v tiche

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 3730 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50.4 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 7321 €/m²

Pekný 2 izbový byt, Dulovo námestie, lokalita Nivy 4/5

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 57 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Dulovom námesti v lokalite Nivy o veľkosti 57 m2. Nachádza s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 4526 €/m²

Dizajnový 2 izbový apartmán s výhľadom na Dunaj v projekte Prístavná 1

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 71.17 m²

Realitná kancelária DANUBE LIVING vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 2-izbový apartmán v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 4495 €/m²

Hľadáme 2 IZBOVÝ BYT v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o nehnuteľnosť v tejto lokalite. Preferuje

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Máte záujem o rýchly predaj nehnuteľnosti?

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43 m²

S našou službou výkupu nehnuteľností získate peniaze hneď, bez komplikácií a stresu spojeného s

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV,57m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o výmere 57m2 sa nachá

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4561 €/m²

DAHLEH-2-izbový byt v srdci Ružinova | Ze­leň, všetko po ruke , pet friendly

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 48 m²

DAHELH-Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej a

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Krásny 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3, odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom orientovaný do vnútrobloku v skolaudovanej etape

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

306,500 € 6521 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

=REZERVOVANÉ= PRENÁJOM, 2-IZB. BYT, PRIEVOZSKÁ ULICA, BRATISLAVA - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 44 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v novostavby na Pri

Publikované: 22.02.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 57 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj dvojizbový byt v novostavbe Tomachic v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5614 €/m²

člen NARKS

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

DAHLEH-Štýlový 2-izbový byt – mestské bývanie na dosah centra, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

DAHLEH- Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 62 m² v lokalite Bratislava – Ruži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4194 €/m²

Moderný 2-izbový byt na prenájom s garážovým parkovacím státím a výhľadom na mesto, Ružinov – Jégého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.15 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt v Ružinove na Jégeho ulici s celkovou výmerou

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 7 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,800 € 7099 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie