1 izbový byt | I. Lihoveckého | 44 m²
AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ
114,900 € 2611 €/m²
1 izbový byt | Gen.Svobodu | 30 m²
V peknej lokalite plnej zelene ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom o výmere 30 m2.Byt s
Cena dohodou
1 izbový byt | Námestie SNP | 37.1 m²
Priamo na Námestí SNP ponúkam na predaj rekonštruovaný 1,5 izbový byt o výmere 37,1 m2. Nehnute
131,900 € 3555 €/m²
1 izbový byt | Kremnická | 38 m²
Rezervované. Prenájom 1-izbového bytu 38 m² | nová rekonštrukcia, klíma, internet a TV v ce
520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Strážska cesta | 48 m²
Prenájom 1-izbového bytu Zvolen | Rezidencia Hron, 48 m², novostavba, zariadený, en
590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | J. Jesenského | 33.6 m²
Výhľad, balkón a klimatizácia: 1-izbový byt na predaj | Zvolen – Zlatý Potok, J. Jesenského RM
Cena dohodou
1 izbový byt | M.Rázusa | 38 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom príjemný a moderne zariadený 1-izbový byt po rekonštrukcii vo veľ
560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 39 m²
Wealth Group ponúka exkluzívne na prenájom útulný, priestranný a plne zariadený 1-izbový byt v
590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 1 m²
Máte na predaj 2-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 1 m²
Máte na predaj 3-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 1 m²
Máte na predaj 1-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 1 m²
Máte na predaj 4-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 39 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Z
100,000 € 2564 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Zvolen jednoizbový byt. Klient preferuje mesto, z
100,000 € 2632 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID
120,000 € 3636 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný jednoizbový byt vo Zvolene. Za každú ponu
105,000 € 2917 €/m²
1 izbový byt | 39 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukc
85,000 € 2179 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Za každú pon
105,000 € 3000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b
Cena dohodou
1 izbový byt | 36 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt vo Zvolene. Platba v hotovosti. Ďakujem za k
90,000 € 2500 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, balkón alebo lodžia výhodou.
100,000 € 2778 €/m²
1 izbový byt | rákoš | 52 m²
Hľadáte moderné bývanie vo Zvolene bez ďalších investícií? Ponúkame na prenájom útulný a komple
570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 40 m²
Prenájom 1-izbového bytu s balkónom v centre mesta – P. O. Hviezdoslava | kompletné energie, in
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Zvolen | 35 m²
Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene, na stave nezáleží, do 90 000€, platba v hotovosti, najl
90,000 € 2571 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.