Zvolen, centrum mesta 1-izbový byt s veľkou loggiou, výmera 29 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | V. P. Tótha | 28.7 m²

Ponúkame na predaj menší čiastočne zrekonštruovaný jednoizbový byt v centre mesta Zvolen s veľk

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Zvolen, mesto – zrekonštruovaný 1-izb. byt s vlastným parkovacím miestom, 31 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 31 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný jednoizbový byt v širšom centre mesta Zvolen, ul.

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Zvolen

128,000 € 4129 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – 1-izbový zrekonštruovaný byt, výmera 39,5 m2

Reality Zvolen

1 izbový byt | Okružná | 39 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 1-izbový byt o celkovej výmere 39,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Zvolen

92,000 € 2359 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1.izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, ideálne v lokalitách Zlatý

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

90,000 €

HD REALITY, kúpa, jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | 40 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Ideálna l

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

110,000 € 2750 €/m²

Kúpa, jednoizbový byt vo Zvolene, lokalita nie je podmienkou

Reality Zvolen

1 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt vo Zvolene. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týcht

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

TOP Living: 1-izb.byt Nám. Slobody, Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39.17 m²

TOP Living: Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo Zvolene, Námestie Sl

Publikované: 20.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KÚPA 1 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám 1 izbový byt pre konkrétneho klienta vo Zvolene. Platba v hotovosti. Kritériá: - lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

Moderný 1-izbový byt, Môťová

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pribinova | 33 m²

Na prenájom 1-izbový byt na ul. Pribinova, na 2.poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je o vým

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

470 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbového zariadeného bytu s balkónom a parkovacím státím Zvolen-Podborová

Reality Zvolen

1 izbový byt | 32.7 m²

Hľadáte príjemné bývanie v meste Zvolen? Na prenájom ponúkame útulne zariadený jednoizbový byt

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZIDENCIA HRON komplet zariadený 1 izbový byt s lodžiou

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 31 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardne vybave

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

580 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predám veľký 1 izbový byt na Podborovej

Reality Zvolen

1 izbový byt | Jedľová | 38 m²

MP- Reality ponúka na predaj veľký 1 izbový byt s úžitkovou plochou 38 m2, ku ktorému prináleži

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 40m2 - NOVOSTAVBA

Reality Zvolen

1 izbový byt | ZV | 40 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 40m2 - NOVOSTAVBA Viac

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

129,000 € 3225 €/m²

Rezervované !!! Na predaj 1-izbový bezbarierový byt s vlastným parkovacím miestom Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Lieskovská cesta | 35.51 m²

Exkluzívne v ponuke moderný 1-izbový byt, ktorý určite očarí niekoho, kto hľadá príjemne svetlý

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

JEDINE U NÁS! Prenájom krásneho 1i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 35.19 m²

Máme Vám na prenájom krásny, nový 1i byt v novostavbe na Strážskej ceste vo Zvolene. Byt je ide

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1-izbový byt vo Zvolene, ul. Pražská

Reality Zvolen

1 izbový byt | 3 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom kompletne zariadený a sl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

560 €/mesiac 187 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39.2 m²

Tento byt, situovaný v novostavbe, spája progresívny dizajn s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. K

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

137,000 € 3495 €/m²

Prenájom 1 izbového bytu Zvolen – širšie centrum

Reality Zvolen

1 izbový byt | 41.84 m²

Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu 1 izbový prízemný byt v širšom centre Zvolena. Byt o rozlo

Publikované: 22.01.2015 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

424.5 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Nová cena! 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so zariadením

Reality Zvolen

1 izbový byt | Záhonok | 39 m²

Hľadáte byt, ktorý netreba prerábať? Ktorý netreba zariaďovať? Tak toto je ponuka presne pre Vá

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

123,000 € 3154 €/m²

Predaj 1-izb. bytu vo Zvolene - Pribinova ulica

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pribinova | 34 m²

Ponúkame na predaj: 1-izbový byt vo Zvolene – na Pribinovej ulici Ponúkame na predaj útulný 1-

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

93,000 € 2735 €/m²

Predaj kompletne zariadeného 1-izbového bytu v nadštandarde v novostavbe – Pod Pustým Hradom I. - 125.000,- Eur v cene s PM

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pod Dráhami | 36.01 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v novostavbe na 2. podlaží s výbornou dostupnosťou do centra.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

125,000 € 3471 €/m²

Prenájom 1,5-izbového bytu – Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Záhonok | 35 m²

Ponúkame na prenájom pekný, priestranný a zrekonštruovaný 1,5 izbový byt v príjemnom prostredí

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

460 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Štýlový 1-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | Okružná 113 | 33 m²

Na predaj: štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo Zvolene Hľadáte hotové bývanie

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

123,000 € 3727 €/m²

PRENÁJOM 1 IZBOVEHO BYTU S PARKOVANÍM - ZVOLEN

Reality Zvolen

1 izbový byt | Ľ. Kubániho | 34 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 1 izbový byt s vonkajším parkovacím státim vo Zvolene pri OC EUROP

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23080)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie