1, 5 izbový tehlový byt Zvolen - centrum s terasou 10m²

Reality Zvolen

1 izbový byt | I. Lihoveckého | 44 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2611 €/m²

člen NARKS

Na predaj pekný 1 izb.byt s balkónom

Reality Zvolen

1 izbový byt | Gen.Svobodu | 30 m²

V peknej lokalite plnej zelene ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom o výmere 30 m2.Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predám 1,5 izbový byt v centre - nová cena

Reality Zvolen

1 izbový byt | Námestie SNP | 37.1 m²

Priamo na Námestí SNP ponúkam na predaj rekonštruovaný 1,5 izbový byt o výmere 37,1 m2. Nehnute

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

131,900 € 3555 €/m²

Rezervované. 1-izbový byt 38m2, Zvolen Západ | klíma, internet

Reality Zvolen

1 izbový byt | Kremnická | 38 m²

Rezervované. Prenájom 1-izbového bytu 38 m² | nová rekonštrukcia, klíma, internet a TV v ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt 48m2, novostavba, zariadený, Zvolen - Rezidencia Hron

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 48 m²

Prenájom 1-izbového bytu Zvolen | Rezidencia Hron, 48 m², novostavba, zariadený, en

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

1-izbový byt s balkónom a klimatizáciou | ZV–J. Jesenského

Reality Zvolen

1 izbový byt | J. Jesenského | 33.6 m²

Výhľad, balkón a klimatizácia: 1-izbový byt na predaj | Zvolen – Zlatý Potok, J. Jesenského RM

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Štýlový 1-izbový byt v Zlatom Potoku na prenájom

Reality Zvolen

1 izbový byt | M.Rázusa | 38 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom príjemný a moderne zariadený 1-izbový byt po rekonštrukcii vo veľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1 izb. byt Zvolen - Tepličky

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na prenájom útulný, priestranný a plne zariadený 1-izbový byt v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Súrne hľadáme 2-izbový byt pre konkrétneho klienta!

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Máte na predaj 2-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

Súrne hľadáme 3-izbový byt pre konkrétneho klienta!

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Máte na predaj 3-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

Súrne hľadáme 1-izbový byt pre konkrétneho klienta!

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Máte na predaj 1-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

Súrne hľadáme 4-izbový byt pre konkrétneho klienta!

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Máte na predaj 4-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Podborová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Z

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2564 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Zvolen jednoizbový byt. Klient preferuje mesto, z

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Centrum- rezidentné bývanie s parkovaním - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Zvolen

1 izbový byt | 33 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 3636 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný jednoizbový byt vo Zvolene. Za každú ponu

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 2917 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Za každú pon

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukc

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

85,000 € 2179 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt vo Zvolene. Platba v hotovosti. Ďakujem za k

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

90,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, balkón alebo lodžia výhodou.

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2778 €/m²

Moderný 1,5 izbový byt v novostavbe River Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | rákoš | 52 m²

Hľadáte moderné bývanie vo Zvolene bez ďalších investícií? Ponúkame na prenájom útulný a komple

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Krásny 1-izbový byt s balkónom priamo v centre

Reality Zvolen

1 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 40 m²

Prenájom 1-izbového bytu s balkónom v centre mesta – P. O. Hviezdoslava | kompletné energie, in

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | Zvolen | 35 m²

Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene, na stave nezáleží, do 90 000€, platba v hotovosti, najl

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

90,000 € 2571 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie