Moderný 1-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 3006 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

114,990 € 3108 €/m²

REZERVOVANÉ: Na predaj 1-izbový byt s výhľadom na Zobor v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | Kozmonautov | 35 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt v Nitre, v obľúbenej lokalite Chrenová na Ulici Ko

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 3857 €/m²

PRENÁJOM - 1-izbový podkrovný byt v centre mesta - Farská ulica, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Farská | 32 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt na Farskej ulici s r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 1-izbový byt v centre Nitry

Reality Nitra

1 izbový byt | Nábrežie mládeže | 36 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom plne zariadený 1-izbový byt v atraktívnej lokalite St

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný byt na predaj

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

163,345 € 4564 €/m²

Jurkovičova Nitra – Budúce bývanie v Nitre – moderný 1-izbák vo výstavbe na Jurkovičovej

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

157,665 € 4405 €/m²

Jurkovičova Nitra – jednoizbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

163,345 € 4564 €/m²

Jurkovičova Nitra – praktické bývanie v 1i byte

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,595 € 4543 €/m²

Jurkovičova Nitra – na predaj nový jednoizbový byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

151,341 € 4229 €/m²

Jurkovičova Nitra – moderný jednoizbový byt v ponuke

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,128 € 4306 €/m²

Jurkovičova Nitra – 1i byt s balkónom v novostavbe

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,595 € 4543 €/m²

Jurkovičova Nitra – moderné bývanie pre jednotlivca či pár – nový 1-izbák na Jurkovičovej v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,915 € 4384 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, nový 1i byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

157,665 € 4405 €/m²

Jurkovičova Nitra – nový 1 izbový byt s dobrou polohou

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,915 € 4384 €/m²

INVESTIČNÝ 1IZBOVÝ BYT V CENTRE NITRY S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE NITRY BYT, KTORÝ ZARÁBA OD PRVÉHO DŇA Nie všetky nehnuteľ

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hlavná | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša sp

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

1 € 0 €/m²

ALL INCLUSIVE | 1i - 2i - 3i BYTY V NOVOSTAVBE | NITRA - MLYNARCE

Reality Nitra

1 izbový byt | Kmeťova | 54 m²

DOSTUPNÉ BÝVANIE NITRA – MLYNÁRCE Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL ponúka moderné a cen

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový MIKOVÍNIHO - Klokočina - voľný - zariadený !!

Reality Nitra

1 izbový byt | Mikovíniho | 34 m²

1 izbový MIKOVÍNIHO - Klokočina - voľný - zariadený !! .................................... me

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

128,500 € 3779 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT V ŠTANDARDE - PREDAJ 1 - 2 izbové byty Nitra - JURKOVIČOVA

Reality Nitra

1 izbový byt | 40.8 m²

REZERVUJTE SI NOVÉ BYTY R12 reality Vám ponúka v novom projekte BD Jurkovičová veľmi príjemné

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

151,106 € 3704 €/m²

PRIPRAVUJEME Predaj veľký 1 izbový byt Nitra, 48 m2

Reality Nitra

1 izbový byt | 48 m²

R12 reality pripravuje na predaj Veľkometrážny 1 izbový byt LOKALITA mesto - Nitra ulica -

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

127,900 € 2665 €/m²

Predaj 1-izbový. byt, centrum - Párovce

Reality Nitra

1 izbový byt | Párovská | 43 m²

Na predaj veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v centre Nitry, Párovská ulica, výmera 43 m2. N

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

145,000 € 3372 €/m²

Dopyt - 1 izbový byt, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Nitra | 0 m²

F183-MAT Hľadám pre klienta 1 izbový byt v meste Nitra. TYP BYTU: • 1 izbový • lokalita: cel

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

135,000 €

Byt Nitra Centrum Chrenová pôvodný stav- výkup platba v hotovosti ID 547-MIG

Reality Nitra

1 izbový byt | nitra | 0 m²

ID 547-MIG Pre konkrétneho klienta hľadám byty v Nitre v pôvodnom stave .... Výkup - platba v h

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie