Na predaj 1 izbový byt s balkónom na Novomeského ulici s balkónom 38 m2

Reality Nitra

1 izbový byt | Novomeského | 38 m²

Na predaj 1 izbový byt s balkónom na Novomeského ulici . Byt má balkón , plastové okná , jadro

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Nitra

128,000 € 3368 €/m²

NOVINKA 1 izbový byt na Triede Andreja HLinku CHRENOVÁ

Reality Nitra

1 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 38 m²

NOVINKA !!! Na predaj 1 izbový byt na Triede Andreja HLinku 38 m2 CHRENOVÁ . Byt má plastové ok

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Nitra

134,000 € 3526 €/m²

Na predaj 1 izbový byt s dvomi balkónmi na chrenovej

Reality Nitra

1 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 33 m²

Na predaj 1 izbový byt s dvomi balkónmi na chrenovej . Byt je po čiastočnej rekonštrukcii . via

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nitra

123,000 € 3727 €/m²

INVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

NVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A OKAMŽITÝM VÝNOSOM Hľadáte nehnuteľnosť, ktor

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Hľadáme pre nášho klienta 1 - 2 - izbový byt, Nitra - centrum

Reality Nitra

1 izbový byt | 40 m²

Pre nášho konkrétneho klienta hľadáme 1-2-izbový byt v Nitre - centrum. Uprednostňujeme tichši

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

1 izbový byt - Klokočina - Hypotéka - posudok a poistenie zdarma

Reality Nitra

1 izbový byt | Klokočina | 35 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Na predaj 1-izbový klimatizovaný byt – Nitr

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

118,000 € 3371 €/m²

Velkometrážny 1 izbovy byt, Nitra, Alexyho

Reality Nitra

1 izbový byt | Alexyho | 36 m²

Predám krásny, svetlý veľkometrážny 1-izbový byt s výmerou 35,5 m². Dispozícia bytu pozostáva z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

Predaj 1 izbový byt, 35 m2Nitra, rekonštrukcia, klimatizácia, investičný byt ktorý sa od 1. dňa oplatí, Exkluzívne iba u nás

Reality Nitra

1 izbový byt | Na Hôrke | 35 m²

Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.b

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

118,999 € 3400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt s veľkou terasou, Štúrová ul., Nitra - Centrum

Reality Nitra

1 izbový byt | Štúrova | 33 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 1-izbový byt s veľkou terasou v Nitre - Štúrová ulica - centrum me

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,000 € 4212 €/m²

Hľadáme 1-2 izb. byt v strednej časti Klokočiny.

Reality Nitra

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Comfort Home Reality s.r.o. hľadá pre konkrétneho klienta 1 -2 izb. byt s v strednej časti Klok

Publikované: 29.03.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

Hľadáme na kúpu garsónku alebo 1. izb. byt v pôvodnom stave.

Reality Nitra

1 izbový byt | Lúcna | 37 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta na kúpu veľkú garsónku alebo 1. izb. byt v pôvodnom, môže byť a

Publikované: 08.03.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 2703 €/m²

Moderný 1 izbový byt na prenájom – Nitra, Novomeského (Klokočina)

Reality Nitra

1 izbový byt | Novomeského | 35 m²

Ak hľadáš byt, ktorý ešte nikto „neotlačil, tak si práve vyhral jackpot. Tento čerstvo preroben

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nitra

590 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

CREDA | predaj v centre mesta 1-izb byt, Villa Dagmara

Reality Nitra

1 izbový byt | Janka Kráľa | 31 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte V

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

159,000 € 5129 €/m²

Predaj 1-izbového bytu – Klokočina - loggia

Reality Nitra

1 izbový byt | KL | 36 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Predaj 1-izbového bytu – Klokočina Ponúkame na predaj 1-izbový by

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

133,000 € 3694 €/m²

Na predaj pekný 1-izbový byt s loggiou v Nitre na sídlisku Klokočina

Reality Nitra

1 izbový byt | KL | 36 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj pekný 1-izbový byt s loggiou v Nitre na sídlisku Klokočin

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

132,000 € 3667 €/m²

1-izbový byt na predaj – Nitra, Klokočina - BONUSY

Reality Nitra

1 izbový byt | KL | 36 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 1-izbový byt na predaj – Nitra, Klokočina Ponúkame na predaj 1-iz

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

VEĽKÝ 1,5 izbový byt novostavba - predpredaj

Reality Nitra

1 izbový byt | Kmeťova | 43 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1,5 izbový byt v Nitre na Kmeťovej ulici vo výstavbe developerskéh

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Nitra

146,700 € 3412 €/m²

Na prenájom 1 izb. byt Chrenová I., Nitra.

Reality Nitra

1 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 37 m²

Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt v zatepl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Nitra

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rezervované: Na prenájom 1 izb. byt Chrenová I., Nitra.

Reality Nitra

1 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 37 m²

Rezervované: Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 1

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Vo výbornej lokalite na prenájom prerobený a zariadený 1 izbový byt Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Nabr.Mladeze | 37 m²

Hľadáte šikovný byt na prenájom v Nitre? Máme pre vás skvelú ponuku! Kompletne prerobený azaria

Publikované: 29.04.2015 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie