Prenájom - 1 izbový byt, Centrum, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Krátka | 43 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom štýlový a priestranný 1-iz

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na PREDAJ novostavba 1i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

1 izbový byt | 35.86 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Jurkovičova Nitra – moderné bývanie pre jednotlivca či pár – nový 1-izbák na Jurkovičovej v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

141,200 € 3945 €/m²

Jurkovičova Nitra – nový 1 izbový byt, výborná poloha

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

144,500 € 4037 €/m²

Jurkovičova Nitra – komfortný 1i byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,109 € 4166 €/m²

Jurkovičova Nitra – 1 izbový byt v novej stavbe

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

147,633 € 4125 €/m²

Jurkovičova Nitra - moderný 1 izbový byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,200 € 3889 €/m²

Prenájom, 1 izbový byt s loggiou, Nitra-Čermáň

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 37 m²

Hľadáte pokojné bývanie v Nitre, kde vám k nasťahovaniu stačia len osobné veci? Máme pre vás sk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kúpa 1 izbový byt Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáme 1 izbový byt na kúpu v Nitre. Lokalita nerozhoduje. Za každú ponuku vopred ďakujeme. V

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

INVESTIČNÝ 1IZBOVÝ BYT V CENTRE NITRY S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE NITRY BYT, KTORÝ ZARÁBA OD PRVÉHO DŇA Nie všetky nehnuteľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Pre overeného klienta hľadáme 1-2 izb. byt na prenájom v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | Nitra | 35 m²

Chcete prenajať byt? Bojíte sa že natrafíte na nesprávneho nájomníka, neplatiča, ktorý po sebe

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 22.08.2024
Byty na prenájom Nitra

Cena dohodou

1-2 izb byt,HOTOVOSŤ

Reality Nitra

1 izbový byt | Nitra | 0 m²

Mám záujem o 1-2 izb byt v Nitre,najlepšie pôvodný stav.HOTOVOSŤ

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 11.02.2025
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

PRENAJOM | Zariadený 1i. Duhove Byvanie s balkonom a park.miestom

Reality Nitra

1 izbový byt | Potravinárska | 42 m²

FGI Real Estate&Rent agency ponúka exkluzívne na prenájom zariadený 1 izbový byt s vlastným vyh

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nitra

560 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Mucha Estate | Rezervovaný! | PÁROVCE | 1-izbový byt v centre Nitry s potenciálom prerobenia na moderný 2-izbový

Reality Nitra

1 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt v centre Nitry na Párovciach s potenciálo

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,900 € 2640 €/m²

1 izbový byt do prenájmu Nitra centrum prerobený zariadený

Reality Nitra

1 izbový byt | 42 m²

Dáme do prenájmu veľký 1 izbový byt v Nitre, centrum. Nachádza sa v tehlovom bytovom dome na 2.

Publikované: 30.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Nitra

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Štýlový 1-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite – Južná ulica, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 34.5 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej č

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 4026 €/m²

Rezervovaný - predaj - 1 izbový byt Baničova

Reality Nitra

1 izbový byt | Banicova | 36 m²

Štartujte bývanie podľa vlastných predstáv, máme pre vás 1 izbový byt s loggiou v Nitre, ul. Ba

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

120,000 € 3333 €/m²

Prenájom, Dva 1 izbové byty s klimatizáciou, Nitra-Staré Mesto

Reality Nitra

1 izbový byt | Farská | 36 m²

Hľadáte moderné, tiché a komfortné bývanie v srdci Nitry? Ponúkame na prenájom dva nové 1-izbo

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj bytu na Alexyho

Reality Nitra

1 izbový byt | Alexyho | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj 1 izbový byt v Nitre. Byt sa nachádza na p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

133,000 €

Pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | 0 m²

Pozor pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre. V prípade záujmu o bližšie informácie nás k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

136,000 €

REZERVOVANÉ - 1-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU NA KLOKOČINE V NITRE – PETZWALOVA ULICA

Reality Nitra

1 izbový byt | Petzwalova | 36 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv, no zároveň bývať v lokalite s vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

124,900 € 3469 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1-izbový byt na prenájom – Nitra, Štúrova ulica

Reality Nitra

1 izbový byt | 35 m²

Hľadáte bývanie v centre Nitry, kde sa stačí len nasťahovať? Tento 1-izbový byt po rekonštrukci

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový, štýlovo zariadený 1-izbový byt v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | Jelenecká | 42 m²

Byt je k dispozícii ihneď 3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/n4t89ybj Videoobhliadka bytu: yo

Publikované: 01.08.2023 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Nitra

540 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nanovo prerobený 1 izbový byt na Petzwalovej 48 m2 s parametrami 2 izbového bytu .

Reality Nitra

1 izbový byt | Petzwalova | 48 m²

Na predaj 1 izbový byt s parametrami 2 izbového bytu 48 m2 na Petzwalovej ulici . Byt sa akurát

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nitra

143,000 € 2979 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie