1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²
Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort
138,900 € 3006 €/m²
1 izbový byt | Kozmonautov | 35 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt v Nitre, v obľúbenej lokalite Chrenová na Ulici Ko
135,000 € 3857 €/m²
1 izbový byt | Farská | 32 m²
Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt na Farskej ulici s r
500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nábrežie mládeže | 36 m²
Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom plne zariadený 1-izbový byt v atraktívnej lokalite St
600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto
163,345 € 4564 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
157,665 € 4405 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
163,345 € 4564 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
162,595 € 4543 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
154,128 € 4306 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
151,341 € 4229 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
162,595 € 4543 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
156,915 € 4384 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
157,665 € 4405 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²
156,915 € 4384 €/m²
1 izbový byt | Coboriho | 30 m²
TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE NITRY BYT, KTORÝ ZARÁBA OD PRVÉHO DŇA Nie všetky nehnuteľ
130,000 € 4333 €/m²
1 izbový byt | Hlavná | 35 m²
Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša sp
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Kmeťova | 54 m²
DOSTUPNÉ BÝVANIE NITRA – MLYNÁRCE Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL ponúka moderné a cen
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Mikovíniho | 34 m²
1 izbový MIKOVÍNIHO - Klokočina - voľný - zariadený !! .................................... me
128,500 € 3779 €/m²
1 izbový byt | 40.8 m²
REZERVUJTE SI NOVÉ BYTY R12 reality Vám ponúka v novom projekte BD Jurkovičová veľmi príjemné
151,106 € 3704 €/m²
1 izbový byt | 48 m²
R12 reality pripravuje na predaj Veľkometrážny 1 izbový byt LOKALITA mesto - Nitra ulica -
127,900 € 2665 €/m²
1 izbový byt | Párovská | 43 m²
Na predaj veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v centre Nitry, Párovská ulica, výmera 43 m2. N
145,000 € 3372 €/m²
1 izbový byt | Nitra | 0 m²
F183-MAT Hľadám pre klienta 1 izbový byt v meste Nitra. TYP BYTU: • 1 izbový • lokalita: cel
135,000 €
1 izbový byt | nitra | 0 m²
ID 547-MIG Pre konkrétneho klienta hľadám byty v Nitre v pôvodnom stave .... Výkup - platba v h
Cena dohodou
1 izbový byt | Bizetova | 0 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový byt na sídlisku Klokočina na Bizetovej ulici. Byt sa nachádza na 5p
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.