1 izbový byt na prenájom, lokalita Širšie Centrum

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájm 1-izbového bytu, Martin - Košúty

Reality Martin

1 izbový byt | C. Majerníka | 29.2 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Martine - Košútoch II. Byt o výmere 29,2 m2 je rekonštruova

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Iba u nás - Na predaj 1 izbový byt Martin Jahodníky

Reality Martin

1 izbový byt | 28 m²

Exkluzívne iba u nás - Ponúkame na predaj útulný, slnečný a dispozične dobre riešený 1-izbový b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

96,500 € 3446 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1 izbový byt v centre Martina-ul. Záborského

Reality Martin

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt priamo v centre Martina o výmere 30m2 na ul. Záborského - pár

Publikované: 11.12.2020 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpime 1 izbový byt v Martine alebo vo Vrútkach

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Predávate nehnuteľnosť a nedarí sa? Chcete predať nehnuteľnosť? ZADARMO Vám poradíme reálnu trh

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Byty na kúpa Martin

75,000 € 2500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Iba u nás - Priestranný 1-izbový byt, 35 m2 – Martin, Predná Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne v našej ponuke: Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1 izbový byt Martin-Podháj s veľkou loggiou

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo investičnú príležitosť? Vo výhradnom zastúpení ponúkame na p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme 1 izbový veľkometrážny byt s balkónom

Reality Martin

1 izbový byt | 45 m²

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Byty na kúpa Martin

85,000 € 1889 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt s balkónom na prenájom, Sever

Reality Martin

1 izbový byt | 46 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Sever s celkovou vý

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

1 izbový byt s balkónom na prenájom v Širšom Centre, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v lokalite Širšie Centrum. Byt má balkón, je po kompletnej re

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1-izbový byt na predaj, Kollárova, Jahodníky, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m², nachádzajúci sa v polyfunkčnom objekte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

116,000 € 3222 €/m²

Bývanie v centre Martina, 1-izbový byt na prenájom

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3. v zateplenom byt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1 izbový byt 37,87 m2 na predaj novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

1 izbový byt | Tomčany | 34.27 m²

Ponúkam Vám 1 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

86,000 € 2763 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt na predaj novostavba Martin Tomčany výstavba začatá

Reality Martin

1 izbový byt | Tomčany | 50 m²

Ponúkam Vám 1 izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, novostavba , začatá pr

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM byt Martin, 1.izb, Stavbárska ulica

Reality Martin

1 izbový byt | Stavbárska | 37 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: 1. izb. byt, Kuchyňa, kúpeľňa s WC (vaňa) s balkónom UMIESTNENIE: Martin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

410 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom bytu (1 izbový) 30 m2, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Malinovského | 30 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1. izbový byt v časti Martin Ľadoveň. BYT: sa nachádza na 2 pos

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom | Svetlý 1-izbový byt | Parkovanie | Záturčie

Reality Martin

1 izbový byt | A. Stodolu | 34 m²

AURA Concept Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s rozlohou 34 m² na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

330 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom | 1-izbový byt v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v Martine, ktorý má výmeru 30 m² a nachádza

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom: Zariadený 1 izbový byt, Martin - Sever

Reality Martin

1 izbový byt | Juraja Palkoviča | 43 m²

ReElity Realitná kancelária ponúka na prenájom veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom ideálny pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

460 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 izbový byt so samostatným vchodom v rodinnom dome - Martin - Ny Bystričku 44

Reality Martin

1 izbový byt | Na Bystričku | 48 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 1. izbový byt, s celkovou rozlohou 49 m2, na prízemí r

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Nadštandardný 1-izbový byt s priestrannou terasou | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 33.74 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 1-izbový byt nachádzajúci sa v pešej d

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1 izbový byt - Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 26 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 1-izbové byty v Martine. KONTAKT: Ing. Mária Halászová 0915

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 € 4231 €/m²

Bright 1-room Apartment with Terrace | Walking Distance to City Centre | Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 33.74 m²

We offer for rent a bright and well-designed 1-room apartment located within walking distance o

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 1 izbový byt, Martin - Priekopa, A.Medňanského

Reality Martin

1 izbový byt | A. Medňanského | 37.91 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj nádherný

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Martin

116,000 € 3060 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (764)
Upresniť hľadanie