Štýlové bývanie pre jednotlivca alebo pár v obľúbenej lokalite Podháj – Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY Hľadáte útulný byt s moderným otvoreným konceptom, kde sa budete cítiť

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

460 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj 1-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcii, Martin – Podháj

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v žiadanej lokalite Martin – Podháj, na ulici Timravy. Te

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3167 €/m²

1 izbový byt na prenájom v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | - | 29 m²

Beplan reality ponúka na prenájom útulný 1-izbový byt v meste Martin, v obľúbenej lokalite Ľado

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

430 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

1 izbový byt na predaj v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | - | 29 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v Martine, v obľúbenej lokalite Podháj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 3655 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - Slnečný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Martin – Ľa

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3393 €/m²

HĽADÁM: 1 izbový byt s balkónom, 40 m2, do 85.000,- €, MT - Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | Gogoľova | 40 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 1-izbový byt s balkónom v Martine - sídlisko Ľadoveň. Celková rozl

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

85,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

Prenájom 1 izbový byt 38 m2 s balkónom, novostavba, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Košútska | 38 m²

Popis nehnuteľnosti: V novostavbe, ponúkame na prenájom priestranný moderne zariadený 1 izbový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

FINREA │ Jednoizbový byt Martin-Podháj, 30m2

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy 7 | 30 m²

Hľadáte vlastné štartovacie bývanie? Príďte si pozrieť jednoizbový byt na prenájom v Martine v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Jednoizbový byt s výmerou 36 m2 je na prenájom v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | Kollárova | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na siedmom podlaží p

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Simply: Na prenájom je príjemný jednoizbový byt v Martine - Jahodníkoch

Reality Martin

1 izbový byt | Jána Fraňa | 28 m²

Na prenájom je príjemný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený jednoizbový byt s rozlohou 28 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Reality Simply ponúka jednoizbový byt na prenájom na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na 3. podlaží bytovéh

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Martin

350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v Martine v Priekope

Reality Martin

1 izbový byt | Zelená | 38 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 1 izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 2789 €/m²

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v MARTINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Martine na investičné účely. Garsónku do ceny 90

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Martin

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Prenajatý 1 i byt s balkónom Podháj

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 29 m²

Na prenájom je 1-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na 4. poschodí bytového domu. Byt je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbového bytu s balkónom Sever ,36 m2

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáte útulné bývanie vo vyhľadávanej lokalite? Ponúkam na prenájom priestranný 1-izbový byt s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 1.izbového bytu na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 34 m²

Sprostredkujem prenájom jednoizbového bytu na Severe. Nachádza sa na 3. poschodí bytového domu

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom veľkometrážneho 1.izbového bytu na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | - | 36 m²

Sprostredkujem prenájom veľkometrážneho jednoizbového bytu na Severe. V cene je aj televízia.

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom krásneho 1 izbového bytu

Reality Martin

1 izbový byt | 30 m²

VMREALITY ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v obľúbenej lok

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Štartovací byt byt alebo výhodná investícia - veľký 1. izbový byt Martin - Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | Uzlovská | 35 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investičnú príležitosť v lokalite, kde vás ráno budí s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

88,000 € 2514 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom väčšieho 1 izbového bytu s balkónom SEVER

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

Hľadáte útulné bývanie vo vyhľadánej lokalite? Ponúkam na prenájom priestranný 1-izbový byt s

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 28.09.2025
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

FINREA│ Prenájom samostatných apartmánov v ubytovacom zariadení Martin - Podstráne

Reality Martin

1 izbový byt | 20 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom samostatné izby v ubytovni v Martine (Podstráne). Spoločná ku

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

Cena dohodou

1 izbový byt s balkónom, parkovacím miestom, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Volgogradská | 39 m²

V novostavbe ponúkame na prenájom veľký 1 izbový byt s výmerou 39 m2 nachádzajúci sa v Martine

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Martin

540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

1 izbový byt | 35 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v centre Martina o rozlohe 35 m² (+ 5 m² loggia, vr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

1-izbový byt s výhľadom na Martinské hole – Martin, Záturčie

Reality Martin

1 izbový byt | A. Stodolu | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 35 m2, ktorý sa nachádza na sídlisku Záturčie. Byt je

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Martin

85,000 € 2429 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (764)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie