1 izbový byt | ČSA | 38 m²
Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Dušana Petrášová tel.č. 0903 851 46
77,500 € 2039 €/m²
1 izbový byt | Májového povstania českého ľudu | 37 m²
RE/MAX JOY ponúka na predaj útulný 1-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Brezna na ulici MPČ
68,000 € 1838 €/m²
1 izbový byt | štvrť Kasárne | 32 m²
Ponúkame na prenájom 1KK byt o rozlohe 36,8 m2 s balkónom (4,8 m2), parkovacím miestom (12 m2)
480 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 1 m²
Hľadáme na kúpu väčší jednoizbový alebo menší dvojizbový byt priamo v meste Brezno. Rozpočet do
Cena dohodou
1 izbový byt | Rázusova | 37 m²
Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na prenájom pekný, zrekonštruovaný 1 izbový byt na Rázuso
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | štvrť Kasárne | 38 m²
Nadštandardne zariadený 1 izbový byt, s balkónom a parkovacím miestom v novostavbe, na Kasárňac
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kasárne | 34 m²
Ponúkame na prenájom 1KK byt s krásnym výhľadom v novostavbe bytového domu - projekt bytových d
490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 38 m²
PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p
73,000 € 1921 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
Pekné bývanie realitná kancelária hľada na predaj pre konkrétneho záujemcu byt v Brezne. Záuj
70,000 € 1892 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá
Cena dohodou
1 izbový byt | 39 m²
1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie Renata Beráková pod záštit
79,000 € 2026 €/m²
1 izbový byt | Kasárne 56 | 36.8 m²
Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša na prenájom 1-izbový byt v novost
520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Sekurisova | 36.8 m²
99,900 € 2715 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.