==NA PREDAJ== 1i byt ČSA Brezno CENTRUM

Reality Brezno

1 izbový byt | ČSA | 38 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Dušana Petrášová tel.č. 0903 851 46

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

77,500 € 2039 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt s loggiou – unikátna dispozícia, revitalizovaný vnútroblok, Brezno – MPČĽ

Reality Brezno

1 izbový byt | Májového povstania českého ľudu | 37 m²

RE/MAX JOY ponúka na predaj útulný 1-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Brezna na ulici MPČ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

68,000 € 1838 €/m²

1KK byt na prenájom - Brezno štvrť Kasárne

Reality Brezno

1 izbový byt | štvrť Kasárne | 32 m²

Ponúkame na prenájom 1KK byt o rozlohe 36,8 m2 s balkónom (4,8 m2), parkovacím miestom (12 m2)

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Brezno

480 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu väčší jednoizbový alebo menší dvojizbový byt priamo v meste Brezno. Rozpočet do

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

1 izbový byt s balkónom na prenájom v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | Rázusova | 37 m²

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na prenájom pekný, zrekonštruovaný 1 izbový byt na Rázuso

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Brezno

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom 1 izbový zariadený byt s parkovacím miestom, Kasárne, Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | štvrť Kasárne | 38 m²

Nadštandardne zariadený 1 izbový byt, s balkónom a parkovacím miestom v novostavbe, na Kasárňac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Brezno

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1i byt na prenájom s krásnym výhľadom - novostavba Kasárne - Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | Kasárne | 34 m²

Ponúkame na prenájom 1KK byt s krásnym výhľadom v novostavbe bytového domu - projekt bytových d

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Brezno

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

--REZERVOVANÉ-- : útulný slnečný 1izbový byt v centre Brezna

Reality Brezno

1 izbový byt | 38 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

73,000 € 1921 €/m²

Ponúknite na predaj 1 izbový zrekonštruovaný byt v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | 37 m²

Pekné bývanie realitná kancelária hľada na predaj pre konkrétneho záujemcu byt v Brezne. Záuj

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Brezno

70,000 € 1892 €/m²

Hľadám pre konkrétnu klientku jednoizbový byt v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | 40 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie

Reality Brezno

1 izbový byt | 39 m²

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie Renata Beráková pod záštit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

79,000 € 2026 €/m²

člen NARKS

Prenájom 1-izbového bytu v novostavbe v Kasárňach

Reality Brezno

1 izbový byt | Kasárne 56 | 36.8 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša na prenájom 1-izbový byt v novost

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Brezno

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe Kasárne na predaj

Reality Brezno

1 izbový byt | Sekurisova | 36.8 m²

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

99,900 € 2715 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Upresniť hľadanie