PRENÁJOM: 1 izbový byt, 30m2, Moskovská 18, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Moskovská | 30 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na prenájom 1 izbový byt v tichej lokalite - Moskovská ul., Bratislava

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

ALTO REAL ESTATE - FLORIAN RESIDENCE - Prémiové bývanie v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Školská | 30.94 m²

www. FR 4rent.sk The English version of the text is below. Prémiové mestské bývanie v projekte

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

840 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Na prenájom veľký 1,5 izb. byt v obľúbenej novostavbe Blumental.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Radlinského | 47 m²

Ponúkame na prenájom veľký 1,5 izb. byt v Starom Meste v obľúbenej novostavbe Blumental – Radli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Iba 1/2 provízia! Zariadený 1,5-izb. byt s parkovaním v projekte Vydrica na Žižkovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žižkova | 41.4 m²

Zariadený 1,5-izb. byt s parkovaním v projekte Vydrica na Žižkovej ul. v Starom Meste. Byt o ro

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

ASSENZIO - PRENAJOM - 1 IZBOVÝ BYT - MEDENÁ ULICA - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Medená | 33 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom 1-izbový byt na Medenej ulici v centre Bratislavy, ktorý s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | PORUBSKY realitná kancelária

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Karadžičova | 32.64 m²

Táto nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Ak máte o ňu stále záujem, neváhajte nás kontaktov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

184,900 € 5665 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Školská | 36.36 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

940 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

AZ. AZ Ponúka prémiový 1-izbový byt v Metropolis s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AZ Ponúka nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt sa nachádz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 €

1i byt BA - Staré Mesto - Židovská - 72 m2 - výhľad na MESTO i DUNAJ- VŠADE BLÍZKO - V POHODE – PEŠO – STÁLE V CENTRE DIANIA - Dizajnovo ŠTÝLOVÝ

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Židovská | 72 m²

Z poverenia majiteľov Vám realitná kancelária BETTY ponúka na prenájom mimoriadne iný, za to

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom samostatnej izby v 3 izbovom byte s terasou , vlastným dvorom a záhradkou, ako oddelený samostatný byt v rodinnom dome v Bratislave - Staré Mesto, Slávičie údolie.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 25 m²

TUreality ponúkajú na prenájom samostatnú izbu v 3 izbovom byte 90 m2 , s 2 spálňami veľkým sp

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

AZ. Bali - 77 rokov leasehold, ROI 12-15%, posledné kusy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 37 m²

Predstav si, že máš na Bali apartmán, ktorý funguje ako hotel, a ty riešiš len výsledok. Royal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

91,000 € 2459 €/m²

Prenájom veľkého 1 izb. bytu s parkovaním na Dunajskej ul. v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 55 m²

Ponúkame prenájom 1 izb. bytu vo veľkosti 52 m² a s balkónom orientovaným do Dunajskej ul., sit

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbového bytu na ulici Vansová v centre Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Vansovej | 41 m²

Ponuka menšieho 1 izbového apartmánu v reprezentatívnej novej mestskej vile na ulici Vansovej p

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! 1i APARTMÁN V GUZÍNSKU ZA SKVELÚ CENU, BATUMI, GRUZÍNSKO, pri mori

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie SNP | 41 m²

PARTNERS SK Predáme 1i apartmán v Batumi pri mori, v Gruzínsku. Aktuálna cena je nižšia ako ce

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,900 € 1217 €/m²

člen NARKS

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hlavné námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staré Mesto | 40 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

170,000 € 3750 €/m²

MODERNÉ 1 IZBOVÉ APARTMÁNY V ISTER TOWER – PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Landererova | 25 m²

Investičná príležitosť na najlepšej adrese! V absolútnom centre moderného bratislavského downto

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,475 € 7939 €/m²

Na prenájom slnečný 1-izbový byt s klimatizáciou, kompletným vybavením na ulici Krížna.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 38 m²

DAHLEH ponúka na prenájom slnečný 1- izbový byt o výmere 38m2 + 2m2 balkón s výhľadom do tichéh

Publikované: 15.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

670 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie