HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Bratislava Staré Mesto, Lazaretská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Lazaretská | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj štýlovo zariadený 1 izbový byt v Bratislave-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Lermontovova | 30 m²

Na predaj ponúkame elegantný a štýlovo zariadený 1-izbový byt na ulice Lermontovova len par

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

220,000 € 7333 €/m²

Útúlny na komplet zrekonštruovaný 1iz byt BA Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Br

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

VEĽKÝ 1 IZB. BYT (MOŽNOSŤ PREROBENIA NA 2 IZB) S VNÚTROBLOKOM NA RAČIANSKOM MÝTE, ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Šancová | 50.53 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt (možnosť prerobenia na 2 izbový byt) s vnútroblokom a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

219,900 € 4352 €/m²

Nebytový priestor, Mikulášska, centrum mesta pod hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na ul. Mikulášska, v centre Bratislavy, priamo pod hradom

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4700 €/m²

1-izb. byt, Krížná ul., Staré Mesto s veľkou lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Križná, Staré Mesto. Výmera bytu je 25 m2 + veľká lodžia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izb. byt 67 m2 + terasa 16 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mickiewiczová | 67 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový tehlový byt 67

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 5000 €/m²

COMODINO - perfektná investícia pri Horskom parku s potenciálom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²

COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

185,000 € 4579 €/m²

Pekný 1,5i byt, REKONŠTRUKCIA, CENTRUM, Bezručová ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bezručova | 50 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný 1,5 – izbový byt, kompletne mo

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 1i bytu v starom meste po kompletnej rekonštrukcii s veľkou loggiou, Križna ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj: 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste – Križná ulica Ponúkame Vám

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

230,000 € 6571 €/m²

Ponúkame na prenajom pekny, slnecny 1-izbovy byt nachadzajuci sa 2.poschodi/4 v tehlovom dome na Malom Trhu v lokalite Stare Mesto. Byt je priestranny

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Malý trh | 35 m²

Ponúkame na prenajom pekny, slnecny 1-izbovy byt nachadzajuci sa 2.poschodi/4 v tehlovom dome n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom novostavby 1i bytu, 42 m2, parkovanie v garáži, pivnica, Bottova ul..

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 42 m²

Hľadáte priestor pre svoje nové bývanie? Chcete bývať v kompletne zariadenom, nepoužívanom a mo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Bratislave, mestská časť Staré Mesto, cena

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

200,000 € 5000 €/m²

AXIS REAL | Klimatizovaný 1-izbový byt v centre Starého Mesta, Gajova

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Gajova | 34 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/IA POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

560 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

METROPOLITAN │Útulný 1-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 41 m²

METROPOLITAN │Útulný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Byt pozostáva zo vstupnej časti,

Publikované: 17.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Nový 1i byt s lodžiou vo Vydrici, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 29 m²

METROPOLITAN │Nový 1i byt s lodžiou vo Vydrici, Staré Mesto Ponúkame na prenájom moderný 1-izb

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 41 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Útulný 1i byt v Starom meste na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Medená | 39 m²

METROPOLITAN │Útulný 1i byt v Starom meste na prenájom Byt dispozične pozostáva zo vstupnej ch

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

645 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Zariadený 1i byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Fándlyho | 27 m²

METROPOLITAN │Zariadený 1i byt s parkovaním, Staré Mesto Ponúkame na prenájom zariadený 1-izbo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

670 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Továrenská | 34.5 m²

Ponúkam na predaj Moderný 1 izbový byt v centre Bratislavy. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 8087 €/m²

Nový 1-izbový byt v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkam na predaj nový 1 izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 105721 | Slnečný dizajnový 1izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 39 m²

Slnečný dizajnový 1izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novos

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113437 | Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 36 m²

Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy predstavuje atraktívne sp

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 113314 | Vkusne zariadený, plne vybavený byt na prenájom na zvýšenom prízemí staromestského domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Jelenia | 49 m²

Vkusne zariadený a plne vybavený byt na prenájom sa nachádza na zvýšenom prízemí udržiavaného s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie