AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Grebeči real ponúka na prenájom jedinečný a kompletne zrekonštruovaný, moderný 1-izbový byt, Námestie SNP, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie SNP | 38 m²

Bývanie v centre Bratislavy s krásnym výhľadom na hrad a UFO. Jedinečný a moderný byt v Bratis

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izb. bytu s balkónom na Gajovej ul. oproti Modrému Kostolíku v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Gajova | 45 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 1-izbový byt s balkónom v jednej z najprestížnejších lokalít Bra

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

570 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA I/VYDRICA-Prenájom moderného, veľkého 1i bytu + priestranná lodžia

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 39.8 m²

Ak hľadáte priestranný byt v úplnej novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plno

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

960 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - štýlový 1,5i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 1

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt vhodný aj ako kancelária, v peknom historickom objekte, v blízkosti Hl. vlakovej stanice, Jelenia ul, BAI, 38m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Jelenia | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1- izbový byt v novo rekonštruovanej historickej budove na Jelenej ulici v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

AZ. UNIKÁT: Svetlý 60 m² byt na Nám. M. Benku: Nadštandardná metráž s potenciálom 2-izbového bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 60 m²

Lokalita: Námestie Martina Benku, Bratislava I – Staré Mesto Výmera: 60 m² + balkón (1 m²) Stav

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

294,900 € 4915 €/m²

1-izbový priestor, 20 m², Paulínyho ulica – Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Paulínyho | 20 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový priestor na jednej z najprestížnejších adries v centre Brat

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Kúpte si OČARUJÚCI 1i byt PO REKONŠTRUKCII, KLENBOVÉ STROPY, zariadený

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Obchodná | 40 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj OČARUJÚCI 1-izbový byt S KLENBOVÝMI STROPMI po KOMPL

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

234,000 € 5850 €/m²

1. izbový byt na prenájom, Pražská ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Pražská | 38 m²

Prenájom 1. izbového bytu v Bratislave. Byt je zariadený s nábytkom pre jednu alebo dve osoby

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ 1,5-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | K Železnej studienke | 40.79 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt s celkovou výmerou 43,63 m², z čoho tvorí obytná plocha 40,79

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,032 € 5934 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 1,5-IZBOVÝ BYT V REZIDENCII BLUMENTÁL V BLÍZKOSTI CENTRA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie Mateja Korvína | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny 1,5-izbový byt v prémiovej novostavbe Blumentál na Námestí Mate

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

DAHLEH ponúka na prenájom kompletne zariadený a svetlý 1-izbový byt v novostavbe Rezidencia Žilinská

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 32.5 m²

DAHLEH ponúka na prenájom kompletne zariadený a svetlý 1-izbový byt v novostavbe Rezidencia Žil

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

630 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Netradičný 1,5-izbový podkrovný byt s balkónom, Žilinská, 47 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 47 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný 1,5-izbový podkrovný byt s balkónom, klimatizáciou a netradičnou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 40 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM Broker

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 5125 €/m²

člen NARKS

Prémiový mestský apartmán v projekte BLOKK na prestížnej Vysokej ulici v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Vysoká | 43 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 1-izbový byt vedený na LV ako apartmán, situovaný v prestížnom dev

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,900 € 5812 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom v Bratislave v časti Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Staré mesto na Kríž

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S VÝHĽADOM NA HRAD V SRDCI BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.8 m²

Lokalita v projekte Metropolis Bratislava patrí medzi to najlepšie, čo centrum Bratislavy ponúk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7937 €/m²

BOSEN | Štýlový 1,5-izbový byt s terasou a predzáhradkou, Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 8508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Štýlový 1,5 izbový byt, Ľadová ulica - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Ľadová | 41.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný a klimatizovaný 1,5 izbový byt v srdci Bratislavy, s

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

610 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

FRANK ZICHER - prenajímame zrekonštruovaný 1-izbový byt s terasou na Grösslingovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Grösslingova | 29 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom moderný kompletne zrekonštruovaný 1-izbový

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

1-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad – Metropolis 35,12 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.17 m²

TUreality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis, ktorý spája moder

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 8274 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie