Nádherný 1 izbový byt s terasou, Šulekova ulica, Bratislava I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Šulekova | 37 m²

Krásny, zrekonštruovaný a vkusne zariadený byt, teraska, pivnica, v blízkosti Palisád, Bratisla

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s FAMÓZNYM VÝHĽADOM - STARÉ MESTO - Námestie SNP - MANDERLA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Nám. SNP | 38 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BA I. Staré mesto 1 izbový krásny byt na Obchodnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Obchodná | 38 m²

• 1izbový byt po rekonštrukcii • Byt je otočený dvora • úžitk. plocha 38m2 • zariadený a vybav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Apartmán na hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | FÁNDLYHO | 62 m²

kancelária | terasa | parkovanie na pozemku KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 61.6m2 nebyto

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4823 €/m²

Na prenájom – útulný 1-izbový byt v prestížnej lokalite Palisády, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Palisády | 30 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 1-iz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

APARTMÁN S VÝHODAMI - S PARKOVANÍM V GARÁŽI - PANENSKÁ ULICA - SUPER POZÍCIA....B3

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Panenská | 25.68 m²

Moderný a slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – Panenská ul., Staré Mesto Ponúkame na

Publikované: 20.03.2019 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

1-izbový byt na Špitálskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Špitálska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt na Špitálskej ulici v centre Bratislavy. Bytový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

555 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

DIZAJNOVÝ 1-izb. byt v projekte METROPOLIS s parkovaním | Nový downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 34 m²

Realitná kacelária Bellasity vám ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

740 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Investičný byt v Starom Meste - 1i s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Celková výmera bytu je 25

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Na predaj praktický 1,5 izbový byt l STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 44 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 6182 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Príjemný 1i byt 25m2, výborná lokalita v blízkosti centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 25 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný 1i apartmán 25m2, výborná lokalita v blízkosti centra Dispozícia: cel

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

610 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný, svetlý 1,5 i byt 33m2, balkón, s výhľadom na Dunaj, VYDRICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 33 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, svetlý 1,5 i byt 33m2, balkón, s výhľadom na Dunaj, VYDRICA Dispozíci

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný 1,5i byt 32m2, s terasou a parkovaním, VYDRICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 32 m²

EXPAT EXPERTS | Nádherný 1,5i byt 32m2, s terasou a parkovaním, VYDRICA Dispozícia: Celková r

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 1,5i byt 43m2, s parkovaním vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 43 m²

EXPAT EXPERTS | Dizajnový priestranný 1,5i byt 43m2, s parkovaním vo výbornej lokalite Dispozí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľmi pekný 1i byt 52m2, s terasou, priamo v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 52 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný 1i byt 52m2, s terasou, priamo v centre mesta Dispozícia: Celková

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Skvelý 1i byt 20m2, NA KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM 6 MESIACOV

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 20 m²

EXPAT EXPERTS |Chutný a skvelý 1i byt 20m2 v super lokalite v centre mesta, NA KRÁTKODOBÝ PRENÁ

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT S KLIMATIZÁCIOU. KRÍŽNA ULICA. STARÉ MESTO BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 42 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený klimatizovaný 1-izbový byt, ktorý sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

670 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Nový1-izbový byt s BALKÓNOM a PARKOVANÍM v METROPOLISE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACY

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

660 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

1 Izbový byt na Ventúrskej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Ventúrska | 72 m²

Ventúrska ulica (Staré Mesto, BA I.) - veľkometážny 1 izbový byt v polyfunkčnom objekte na peše

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

1 Izbový byt na Dunajskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 39 m²

Dunajská ulica (Staré Mesto, BA I.) - priestranný 1 izbový byt v centre mesta v novostavbe (rok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,500 € 6218 €/m²

člen NARKS

Predaj nadštandartného bytu v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mickiewiczova | 83 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,500 € 4042 €/m²

Apartmán s výhľadom na Staré mesto - Rezidencia Žilinská (704)

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 26.87 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 26,87m2 + 4,13m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,119 € 7969 €/m²

AXIS REAL | 1-izbový byt pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Strelecká | 24 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACP

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,500 € 7063 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 1-izbový byt, BALKÓN, BA I, Staré Mesto, Heydukova

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Heydukova | 41 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADJ POPIS BYTU:

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie