HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,500 € 6813 €/m²

Top
Top

PREDREZERVOVANÉ: 1-izbový byt s balkónom a výťahom | Blumentálska ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Blumentálska | 30.2 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. I

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

199,500 € 6606 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Prenájom 1,5 izbového bytu na Hviezdoslavovom námestí v centrte

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 44 m²

Prenájom nadštandardného 1,5 izbového bytu priamo v centre na Hviezdoslavovom námestí. Byt má

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Jedinečný 1 izbový byt-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Lucron ponúka exkluzívne 1,5 izbový byt na prenájom vo VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

1. Izbový byt v centre mesta , pod Hradom, Mikulášska ul., 50 m2 - vhodné ako byt aj kancelária

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový na Mikulášskej ul. v Bratislava-Staré Mesto. Priestor o veľkos

Publikované: 10.12.2019 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

234,000 € 4680 €/m²

Prenajmeme nádherný 1izb. byt s priamym výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 33 m²

Tento krásny byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bytového domu na Rázusovom nábreží s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na predaj 1-izbový byt s možnosťou prerobenia na 2-izbový v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bazová | 43.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt s potenciálom prestavby na moderný 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

187,000 € 4275 €/m²

1 alebo 1,5 izbový byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Zámocká | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 alebo 1,5 izbový byt vo Vrakuni alebo Podunsjakých Biskupicia

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Nadštandardný 1i byt 38 m2, s lodžiou a parkovaním, PANORAMA TOWERS

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 38 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 1i byt 38 m2, s lodžiou a parkovaním, PANORAMA TOWERS Dispozícia

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nový 1-izbový byt v centre Bratislavy pri Modrom Kostolíku – Gajova, Staré Mesto, mestské bývanie v pešej dostupnosti centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Gajova | 26.03 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom moderný 1-iz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Babony TRE/ Nádherný 1-izb. byt v centre s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 39 m²

Dáme do prenájmu nádherný, kompletne rekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v absolútnom centr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Babony TRE I Predaj Zrekonštruovaný 1-izbový bytu s veľkorysou loggiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25.4 m²

Babony TRE I Predaj Mestké bývanie s veľkorysou loggiou v srdci Bratislavy Ponúkame na predaj

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj Výnimočný 1-izb apartmán v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.16 m²

Výnimočný apartmán v projekte Metropolis – moderné bývanie v srdci Bratislavy Babony TRE I Pon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Kompletne zariadený 1-izb. byt, Dunajská ul., Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 40 m²

Prenájom 1-izb.bytu, Dunajská ul., BA I - Staré Mesto ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Zariadený 1-izb. by

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

670 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Hľadám na kúpu 1.izb. byt V centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1. izb. byt v centre Bratislavy, preferujem pôvodný stav

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie