1- izbový byt na ulici Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Podunajské Biskupice na Kazanskej ulici. Byt s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5286 €/m²

Novinka
Novinka

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

1 izb. byt, Kazanská ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 34.2 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,990 € 4970 €/m²

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podzáhradná | 35 m²

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

630 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1izbový byt na PRENÁJOM, Podunajské Biskupice, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podzáhradná | 39 m²

Prenájom 1-izbového bytu v Podunajských Biskupiciach Ponúkam na prenájom útulný 1-izbový byt s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám 1 izbový byt v Bratislave

Pre klienta hľadám 1 izbový byt v Bratislave v lokalitách Podunajské Biskupice, Ružinov, Rača,

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

člen NARKS

Babony TRE l Prenájom 1-izbový byt s parkingom Podunajská, P.Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 39 m²

Babony TRE ponúka na prenájom kompletne zariadený a útulný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenajmeme 1 izb. byt , so spacím kútom na Geologickej ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Geologická | 24 m²

So súhlasom majiteľa prenajmeme 1 izb. byt , so spacím kútom, na Geologickej ul. byt ma rozlohu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ-1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 32 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj 1-izbový byt Podunajských Biskupiciac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

130,000 € 4063 €/m²

Predaj, 1,5-izbový byt so záhradkou-Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 58.99 m²

N211-111-FRADE3 Link na virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/be095627-77a2-4fed-9328-6cd475

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

234,990 € 3984 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 36.56 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave. 📐 Základné paramet

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

155,000 € 4240 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Uzbecká - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

236,990 € 4937 €/m²

Na predaj priestranný 1-izb. byt v Novostavbe Uzbecká ul. - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 36.72 m²

Na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 1-izbový byt s parkovacím miesto v novos

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5038 €/m²

Príjemný 1i byt 38m, Dudvážska ul., BA II - Podunajské Biskupice, samostatná kuchyňa, pivnica, kompletná bezproblémový parking, voľné od 01.07.2026

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Dudvážska | 38 m²

Prenájom príjemného 1 izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii, Dudvážska ul., mestská časť BA I

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v staršej novostavbe vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave v mestskej časti Pod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Predaj 1i byt Bratislava - Podunajské Biskupice - Bodrocká ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bodrocká | 35.48 m²

Predaj 1i byt o rozlohe 35,48m2, Bratislava - Podunajské Biskupice. Ulica Bodrocká. Byt je čia

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

159,990 € 4509 €/m²

Prenájom pekný 1 izbový byt, Bieloruská ulica, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 34 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt, na ulici Bieloruská, Bratislava II. Poduna

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

630 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom: Slnečný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bieloruská ul., Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 33 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na prenájom kompletne zreko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Hľadám 1 izbový byt v BA-Podunajské Biskupice

Hľadám 1 izbový byt v BA-Podunajské Biskupice pre konkrétneho klienta, platiaceho v hotovosti.

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

115,000 € 3286 €/m²

1-izbový kompletne zrekonštruovaný byt v 9 ročnej novostavbe na ulici Podunajská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 19 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 1-izbový kompletne zrekonštruovaný byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 7784 €/m²

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Lotyšská | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt v lokalite Bratislava - Vrakuňa alebo Poduna

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena na vyžiadanie

Na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

NA PREDAJ, zrekonštruovaný, 1-izbový byt, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj zrekonštrovaný 1-izbový byt s balkónom

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

175,000 € 5000 €/m²

NA PREDAJ 1,5-izb. byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajské Biskupice | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1,5-izbový byt v lokalite Bratislava –

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie