Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v BYTČI | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Bytča

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Bytči na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 14

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Bytča

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v BYTČI | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Bytča

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Bytči na investičné účely. Garsónku do ceny 100.

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Bytča

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpa GARSÓNKY alebo 1-izbový byt v Trnave, pôvodný stav alebo prerobená

Reality okres Trnava

Garsónka | Nezadaná | 20 m²

Zháňam pre moju klientku garsónku alebo 1-izbový byt v Trnave , lokalita nie je presne určená,

Publikované: 15.09.2015 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na kúpa

110,000 € 5500 €/m²

Súrne hľadám dvojizbový byt v Petržalke

Reality okres Bratislava V

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Súrne hľadám dvojizbový byt v Petržalke. Primárne klienta zaujíma prerobený byt na začiatku Pe

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na kúpa

200,000 € 200000 €/m²

Súrne hľadám dvojizbový byt v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Súrne hľadám dvojizbový byt v Pezinku. Primárne klienta zaujíma prerobený byt, resp. nonostavb

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na kúpa Pezinok

180,000 € 180000 €/m²

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Rača

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izb. byt v pôvodnom stave v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 1-izb. byt v hotovosti v Devínskej Novej Vsi. po

Publikované: 13.02.2020 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 €

dostali sme DOPYT! hľadáme pre klienta CHATU, do 260.000,- €, DONOVALY

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 125 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta CHATU v lokalite DONOVALY. Cena nehnuteľnosti

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Donovaly

260,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT ! hľadáme stavebný POZEMOK, VYSOKÉ TATRY, cca 600 m2

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta STAVEBNÝ POZEMOK v lokalite VYSOKÉ TATRY. Cena

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na kúpa Vysoké Tatry

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

dostali sme DOPYT !! hľadáme CHATU do 80.000 €, B. BYSTRICA a OKOLIE

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal SÚRNE hľadá pre klienta CHATU v lokalite Banská Bystrica a okolie

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Banská Bystrica

80,000 €

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4 izb byt FONČORDA / RADVAŇ!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 0 m²

AstonReal: hľadám pre klienta 4 izbový byt v mestskej časti Fončorda alebo Radvaň. Cena bytu z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Považskej Bystric

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Považská Bystrica

150,000 € 938 €/m²

člen NARKS

hľadáme RODINNÝ DOM ! Beluša/Kočkovce/Vieska Bezdedov/Dohňany/Nimnica

Reality Púchov

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Púchov

150,000 € 1875 €/m²

člen NARKS

Veľmi súrne hľadám 1-izbový byt s balkónom v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Lánska | 40 m²

AstonReal veľmi súrne hľadá pre našu klientku 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Balkón podmien

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

93,000 € 2325 €/m²

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 180.000€, ŽILINA

Reality Žilina

3 izbový byt | Solinky | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v ŽILINE - Solinky. Cena neh

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Žilina

180,000 €

člen NARKS

Hľadáme pre klienta menší Rodinný dom v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom - trojizbový v okolí Banskej Bystrice. Pozemo

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

155,000 €

člen NARKS

Hľadáme 1izbový byt, typ bauring, Banská Bystrica - Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

95,000 € 3167 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME veľký 2i byt ALEBO 3i byt, Považská Bystrica - Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Lánska | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta veľký 2-izbový byt, poprípade 3-izbový byt o ce

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

138,000 €

člen NARKS

Hľadám súrne 1 izb. byt pre klienta v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Starohorská | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

110,000 € 3143 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 58 m2, do 85.000,- €, HOLÍČ

Reality Holíč

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite HOLÍČ. Celková rozloha cca 58 m2. C

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Holíč

85,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 3-izbový byt, cca 72 m2, SENICA, do 100.000,- €

Reality Senica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SENICA. Celková rozloha cca 72 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 1-izbový byt do 72.000,- €, cca 31 m2, SKALICA

Reality Skalica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 31 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Skalica

72,000 €

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2 izb. by alebo 3 izb. byt, LEDNICKÉ ROVNE

Reality Lednické Rovne

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Lednické Rovne

Cena dohodou

člen NARKS

Dostali sme DOPYT! Hľadáme pre klienta: 1i byt do 90.000,- €, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v Trenčíne. Cena nehnuteľn

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trenčín