3 izbový byt | Nový Smokovec - Sibír | 70 m²
AstonReal hľadá pre svojho klienta byt vo Vysokých Tatrách - len na Sibíri. Môže to byť 2, aleb
250,000 € 3571 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. Cena nehnuteľnos
110,000 €
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnut
85,000 €
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
JMB Reality hľadá pre hotovostných klientov jedná sa o mladý manželský pár 3-izbový byt v lokal
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 72 m²
Klient prejavil záujem o kupu 3i alebo 4i bytu na začiatku Petržalky, preferuje pôvodný stav, i
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Chorvátsko
Hľadám pre konkrétneho klienta chatu alebo rodinný dom do 60 m2 pri mori, s priamym výhľadom na
Cena dohodou
4 izbový byt | Krásnohorská | 87 m²
Hľadám pre klienta 4 izbový byt v Petržalke, Bratislava V. Byt v pôvodnom stave s balkónom či
250,000 € 2874 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
Hľadám pre klienta 1 izbový byt v Bratislave, časť Petržalka. Klient platí v hotovosti. Byt a
140,000 € 3684 €/m²
4 izbový byt | 85 m²
Hľadám 4 izbový byt v BA-Petržalka pre konkrétneho klienta. Preferované ulice : Krásnohorská,
230,000 € 2706 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
Hľadám rodinný dom pre klienta. Dom aspoň so 4 izbami, podmienkou sú 2 kúpeľne, pozemok od 500
200,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Hľadám rodinný dom v Šamoríne a okolí do 8 km. Konkrétny klient má požiadavku aspon 5-6 izieb.
300,000 € 1000 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izbový byt v Ivanke pri Dunaji. SÚRNE, klient má hotovosť.
130,000 €
2 izbový byt | 0 m²
Hľadám 2-3 izbový byt v Šamoríne pre klienta, Šamorín aj okolie, kľudne aj pôvodný stav. Cena
135,000 €
2 izbový byt | 47 m²
Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Bratislava-Ružinov. Byt aspoň 47 m2, môže byť aj balkón, či
240,000 € 5106 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 0 m²
Súrne hľadáme 3 izbový rodinný dom v okrese Dunajská streda skôr smer Bratislava , v pôvodnom
120,000 €
3 izbový byt | 68 m²
Hľadám v Šamoríne 3 izbový byt v pôvodnom stave pre konkrétnych klientov. Byt s balkónom alebo
110,000 € 1618 €/m²
4 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší byt v Starom Meste, v lokalite Palisády a okolie, prípadn
Cena dohodou
Orná pôda | Nezadaná | 10,000 m²
Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky na súkromné využitie v okrese Senec (prip. Pezinok
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
SHARK REAL hľadá pre konkrétneho klienta 1-izbový alebo 2-izbový byt môže byť aj v pôvodnom sta
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
SHARK REAL hľadá pre konkrétneho klienta 3-izbový byt môže byť aj v pôvodnom stave stave. Pref
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
SHARK REAL hľadá pre konkrétneho klienta aspoň 3-izbový rodinný dom, môže byť aj v pôvodnom ale
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 0 m²
Kúpime polyfunkčný dom v Nových Zámkoch. Platba v hotovosti (prevodom na účet). Ďakujeme za p
Cena dohodou
2 izbový byt | Pavlovova 6 | 60 m²
Pre seriózneho klienta hľadáme 2 - 2,5 izb byt s balkónom, NIVY môže byť aj pôvodný stav. Uli
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²
Hľadám pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 1500m2 plus v okolí Nitry. Preferované lokality:
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.