Pozemky – parc. KN-C č. 3083 a 3084 v k.ú. Šaca, okres Košice

Reality Košice-Šaca

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 2,515 m²

Pozemky – parc. KN-C č. 3083 a 3084 v k.ú. Šaca, okres Košice Parc. KN - C 3084 POPIS Predmeto

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na dražba Košice-Šaca

228,000 € 91 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie