3 izbový byt | Rakúsko | Wiener Neustadt | Grazerstrasse
2605 - Ponúkam na predaj 3-izbovy byt s rozlohou 87m2. Byt je komplet zrekonštruovaný (2024-po
289,500 € 3328 €/m²
Apartmán | Rakúsko | Sölden | Windau
Popis nehnuteľnosti Obytná plocha- 63 - 155 m2 Užitková plocha- m2 Počet izieb- 1 - 4 Poč
825,618 € 13105 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko
Na predaj nové 3 izbové apartmány v rodinnom dome v obci Niederöblarn (Rakúsko), v tesnej blízk
350,000 € 5385 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Info v RK
Rodinný dom | Rakúsko
Táto štýlovo zrekonštruovaná samostatne stojaca nehnuteľnosť ponúka ideálne spojenie moderného
840,000 € 4667 €/m²
Reštaurácia | Rakúsko
PREDAJ: ZABEHNUTÁ REŠTAURÁCIA DAS GLASHAUS – BRUCK AN DER LEITHA BOND Reality Bratislava v ex
260,000 € 1130 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Na predaj ponúkame starostlivo udržiavaný rodinný dom situovaný v absolútne pokojnej časti mest
539,000 € 4146 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Na predaj ponúkame samostatne stojaci rodinný dom, ktorý zaujme veľkorysým priestorom, variabil
499,000 € 2376 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Rakúsko
Ponúkame na predaj zabehnutý hotelový a gastronomický areál s rodinným domom, nachádzajúci sa v
Info v RK
Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau
Exkluzívne ponúkame dom na predaj, ktorý ponúka všetko, čo si môžete priať pre luxusný život v
699,000 € 4261 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
BOND Reality Bratislava v exkluzívnom partnerstve s ABRA Immobilien Wien ponúka na predaj obytn
599,000 € 1707 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Rakúsko | Kittsee
UPgreat ekluzívne ponúka posledný voľný stavebný pozemok v Kittsee Seepark len pár minút od Bra
230,000 € 503 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Frauenkirchen
Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu v štádiu dokončenia, situované
560,000 € 4534 €/m²
2 izbový byt | Rakúsko | Wien | Neilreichgasse
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj krásny 2-izbový byt vo Viedni, ulica Ne
218,000 €
Apartmán | Rakúsko | Semmering | -
Exkluzívny apartmán po kompletnej rekonštrukcii v srdci rakúskeho Semmeringu Luxus, pokoj a pr
277,000 € 3693 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Hauptstrasse
Hypo Consulting Reality predstavuje príjemný rodinný dom so záhradou a garážou v obci Wolfsthal
330,000 € 2245 €/m²
Apartmán | Rakúsko | Semmering | -
Hľadáte miesto, kde môžete relaxovať, športovať alebo múdro investovať? Objavte tento výnimočný
199,000 € 2843 €/m²
Mobilný dom | Rakúsko | Rust | -
Hľadáte oddych pre seba, rodinu a kamarátov? Príďte objaviť ideálne miesto pre váš relax! Ak t
39,900 € 2314 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Neusiedl am See | -
Hľadáte súkromný dom na jazere pred bránami Viedne na Neziderskom jazere? Využiteľný po celý ro
1,290,000 € 5945 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko | Lofer
LOFER – DOTYK ALPÍNSKEHO LUXUSU V SRDCI RAKÚSKA AHHA REALITY Vám s potešením predstavuje byty
Cena dohodou
2 izbový byt | Rakúsko
Projekt s nadčasovou architektúrou, garážovým parkovaním a dôrazom na detail ponúka priestor, k
249,000 € 4980 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko
MÜNICHSTHAL – MODERNÉ BÝVANIE PRI VIEDNI Projekt s nadčasovou architektúrou, garážovým parkovan
509,000 € 5473 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Rakúske pohraničie a len 20 minút autom do Bratislavy? V obľúbenej obci Prellenkirchen ponúkame
479,000 € 3602 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
BHS Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Kittsee o veľkost pozemku je 549 m2. Rozmery p
173,000 € 315 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.