Predáme 4-izbový rodinný dom v štádiu ŠTANDARD, Vráble - Horný Ohaj

Reality Vráble

Rodinný dom | Horný Ohaj | 115 m²

VÝBORNÁ PONUKA! Chcete bývať v modernej novostavbe, ale popri práci nemáte čas na riešenie v

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vráble

249,500 € 1630 €/m²

Exkluzívne v TUreality 2i byt na predaj Vráble - Žitava

Reality Vráble

2 izbový byt | 55 m²

Predtým ako si pozriete foto-galeriu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

123,900 € 2253 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom novostavby 1 izbového bytu vo Vrábľoch

Reality Vráble

1 izbový byt | Sídlisko Žitava | 35 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu 1 izbového bytu na Sídl. Žitava vo Vrábľoch na 3. poschodí. VÝ

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Vráble

Cena dohodou

2-izbový byt po rekonštrukcii, 48 m² - Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt Ak hľadáte 2-izbový byt v meste Vráble, ktorý pôsobí p

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

133,400 € 2779 €/m²

Vidiecky dom s veľkou záhradou v Hornom Oháji – priestor, pokoj a potenciál

Reality Vráble

Vidiecky dom | 110 m²

TUreality vám ponúka na predaj vidiecky dom s veľkou záhradou Miesto, kde ráno počujete ticho,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vráble

99,900 € 908 €/m²

Pozemok vo vyhľadávanej časti - Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | 650 m²

TUreality pripravuje do ponuky atraktívny stavebný pozemok o výmere 650 m², vhodný na výstavbu

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

Cena na vyžiadanie

Slnečný pozemok 1032 m² s IS, blízko centra mesta Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,032 m²

TUreality vám ponúka v exkluzívnom zastúpení pozemok o výmere 1032 m², nachádzajúci sa v zastav

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

99,000 € 96 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, 78,9 m² Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 78.9 m²

TUreality ponúka v exkluzívnom zastúpení 3-izbový byt o výmere 78,9 m² vo vyhľadávanej a dobre

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

134,999 € 1711 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v Klasove

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

Ponúkam Vám stavebné pozemky AGROLAND Klasov pre rodinné domy v centre obci Klasov. (www.byvani

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

69,612 € 115 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – Vráble, sídlisko Lúky

Reality Vráble

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka 3-izbový byt na predaj – Vráble Na predaj je 3-izbový byt po rekonštrukcii v

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

143,000 € 1932 €/m²

Na predaj investičná budova Vráble

Reality Vráble

Obchodné priestory | Vráble | 1,000 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú investičnú budovu. Ide o polyfunkčnú budovu nachádzajúcu sa priamo

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Vráble

350,000 € 350 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Klasove

Reality Vráble

2 izbový byt | Vinohrady | 50.69 m²

Ponúkame vám 2-izbový byt o výmere 54,69 m2 s balkónom, skladom na poschodí, garážovým parkovac

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Vráble

124,760 € 2461 €/m²

Znížená cena - Pozemok - Vráble - komerčné využitie

Reality Vráble

Komerčná zóna | 1,397 m²

Pozemok o rozlohe 1397m2, plus podiel na prístupovej ceste o rozlohe 170,5m2 ktorá má šírku 10m

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

208,000 € 149 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Klasove

Reality Vráble

3 izbový byt | Vinohrady | 72.18 m²

Ponúkame vám 3-izbový byt o výmere 72,18 m2 s balkónom, skladom na poschodí, garážovým parkovac

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Vráble

173,759 € 2407 €/m²

Rodinný dom Vráble

Reality Vráble

Rodinný dom | Štúrova | 70 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Vrábľoch. ZASTAVANÁ PLOCHA: 80 m² POZEMOK: - rovinatý, sl

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vráble

49,900 € 713 €/m²

Rodinný dom vo Vrábloch

Reality Vráble

Rodinný dom | 160 m²

Na predaj starý rodinný dom vo Vrábloch, Zastavaná plocha 160m2, pozemok 1060m2. Dom je v pôvod

Publikované: 19.05.2023 Aktualizované: 18.04.2025
Domy na predaj Vráble

113,000 € 706 €/m²

V OBCI v okolí Vrábľoch , ZL Moraviec hľadáme RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Rodinný dom | 1 m²

V OBCI v okolí Vrábľoch ,ZL Moraviec hľadáme RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie ho

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Vráble

1 €/m2 1 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie