HERRYS - Na prenájom krásny, svetlý, úplne nový 3-izbový zariadený byt v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69.34 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kupeckého | 433.13 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku Real

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Pezinok

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

335,000 € 4456 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť

Reality Rohožník

Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

269,900 € 129 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sokolská | 72 m²

HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste Realitná kancelária HERRYS ponúka na p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš nový domov!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54.37 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš no

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

357,241 € 6502 €/m²

Top
Top

Predaj stavebných pozemkov o rozlohe 1 674 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 1,674 m²

Ponúkame na predaj pozemky v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková výmera poz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

226,200 € 135 €/m²

Top
Top

Predaj stavebného pozemku o rozlohe 558 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 558 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

75,400 € 135 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - 2 izbový byt Tranovského

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 47 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii na Tranov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,900 € 4040 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Dizajnový 2 izbový byt pri parku Janka Kráľa, v projekte Liget - Krasovského ulica.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Krasovského | 52.46 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM Dizajnový 2-izbový byt | Krasovského 12 | 9. poschodie Ponúkame na pren

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

Elegantný 2 izbový byt v projekte Kesselbauer, Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2izbový byt v projekte Kesselbauer. Byt má rozlohu 50m2 + 5m2 loggia. Na

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Elegantný 3 izbový byt na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt na Dunajskej ulici v centre Bratislavy, 5 minút chôdze na

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB. BYT S KLIMATIZÁCIOU V TICHOM VNÚTROBLOKU, BENEDIKTIHO ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Benediktiho | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 2 izbový byt orientovaný do tichého vnú

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDAJ 3 izb. bytov v rodinnom dome, Macov, všetky IS

Reality Macov

Rodinný dom | 69 m²

Moderné 3-izbové byty so záhradou v Macove – kolaudácia prebieha Vlastná záhrada, nové býva

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Macov

170,000 € 2464 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ RODINNEJ VILY S WELLNESS A POZEMKOM 2548 m² – ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | 665 m²

EXKLUZÍVNA ARCHITEKTONICKÁ VILA S RODINNÝM WELLNESS NA POZEMKU 2 548 m² – ROVINKA | LEN PÁR MIN

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rovinka

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

PREDAJ 3 izb. bytov v dome so záhradou, Macov, všetky IS

Reality Senec

3 izbový byt | 69 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Senec

170,000 € 2464 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Posledný 2-izbový byt s predzáhradkou 135 m² a parkovaním v tichej časti Bratislavy – iba 8 bytov v dome !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 52 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,900 € 4710 €/m²

Top
Top

Súkromie, pokoj a diskrétnosť – trojizbový byt, 200 m², rezidencia pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nekrasovova | 200 m²

V tichej a vyhľadávanej lokalite pod Horským parkom ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22950)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Reality v Martine (746)
Upresniť hľadanie