Pozemok pre bytovú výstavbu | Urbánkova | 624 m²
Niektoré adresy majú hodnotu už samy o sebe. Urbánkova ulica patrí medzi tie, ktoré si dlhodobo
Cena dohodou
Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²
BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu
170,000 € 2070 €/m²
Rodinný dom | Slnečné Stráne | 149 m²
AKTUÁLNA PONUKA novostavieb RODINNÝCH DOMOV s nádherným panoramatickým výhľadom na Banskú Bystr
Cena dohodou
3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
243,000 € 3223 €/m²
2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²
204,000 € 3329 €/m²
2 izbový byt | Slnečná | 57 m²
Dám do prenájmu veľký slnečný byt v Nitre, 57m2, terasa 6m2 v novostavbe Nitra – Slnečná pláň,
570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Klemensova | 123.94 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavsk
446,500 € 3603 €/m²
1 izbový byt | Ulica Spartakovská | 30 m²
Ponúkam na prenájom 1-izbový byt v Trnave pri City Arene na Spartakovskej ulici. Byt je komplet
570 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tehelná | 68 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh
179,990 € 2647 €/m²
Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²
Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov
339,000 € 4175 €/m²
Rodinný dom | Iršajská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o
385,000 € 2674 €/m²
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 236 m²
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
3 izbový byt | Ružový Háj | 64 m²
Ponúkame na predaj TEHLOVÝ 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda, Ružový háj (
145,000 € 2266 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
4 izbový byt | Žilinská | 180 m²
Hľadáte bývanie, ktoré definuje úspech a ponúka maximálny komfort? Ponúkame na prenájom výnimoč
2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²
DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária
758,000 € 342 €/m²
4 izbový byt | 101 m²
B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l
329,990 € 3267 €/m²
3 izbový byt | Dolná | 125 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3
319,990 € 2560 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dolná | 77 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By
313,200 € 4068 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný
299,999 € 4615 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.