NA PRENÁJOM – nadrozmerný 2 izbový byt v rodinnom dome s parkovacím státím v blízkosti centra mesta SENEC - Šafárikova ul.

Reality Senec

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

V našej realitnej kancelárii Quality SC províziu za prenájom tejto nehnuteľnosti nájomca NEPLAT

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Senec

840 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Okres SENEC - obec ČATAJ - NA PREDAJ 4. izbový priestranný mezonetový byt

Reality Čataj

3 izbový byt | Hlavná | 99.8 m²

Lokalita: ul. Hlavná, Čataj. Pozrite si autentické video bytu: https://youtube.com/shorts/uM_

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Čataj

175,000 € 1754 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Okres SENEC - obec Blatné - NA PREDAJ čiastočne zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom

Reality Blatné

Rodinný dom | Mlynská | 105 m²

Lokalita: obec Blatné, cca 7km od Senca. RK Quality SC Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastoč

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Blatné

190,000 € 1810 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Bývanie pod horou s dotykom prírody – moderný rodinný dom v obci Tužina na pozemku 1630 m2 okres PRIEVIDZA

Reality Tužina

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Dom, kde má ticho svoje miesto Sú miesta, ktoré si vás získajú hneď pri príchode. Ticho, ktoré

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tužina

370,000 € 1850 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Moderný rodinný dom na ul. Rybníčky BOJNICE – len pár metrov od Bojnického zámku

Reality Bojnice

Rodinný dom | Rybníčky | 320 m²

Moderný rodinný dom v centre Bojníc – len pár metrov od Bojnického zámku Základné informácie •

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj rodinného domu s terasou, záhradný dom s vlastnou terasou spolu so zabehnutým podnikaním – Blatnica pri Gaderskej doline, okres Martin.

Reality Blatnica

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úspešne fungujúcim podnikaním – naj

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Blatnica

700,000 € 2500 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt, 90 m², pôvodný stav, vlastné kúrenie, vlastné parkovanie - centrum mesta Prievidza – ul. Nová

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nová | 90 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1278 €/m²

Top
Top

PREDAJ Rodinný dom na pozemku 634 m2 so šiestimi samostatnými bytmi - ul. Lesná - BOJNICE

Reality Bojnice

Rodinný dom | Lesná | 340 m²

Na predaj výnimočný bytový dom so 6 apartmánmi v Bojniciach – investícia s okamžitým výnosom P

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

750,000 € 2206 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 5 izbový rodinný dom s wellness zónou, veľkou terasou a garážou - ul. Garbiarska - PRIEVIDZA

Reality Prievidza

Rodinný dom | Garbiarska | 180 m²

Premyslené riešenia, pokojná lokalita a záhrada, ktorá vznikla pod rukami architekta V tichej

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Exkluzívny 5 izbový rodinný dom - bezbariérový s wellness zónou, veľkou terasou a garážou - ul. Garbiarska - PRIEVIDZA

Reality Bojnice

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj: Rodinný dom v pôvodnom stave – širšie centrum mesta Prievidza časť Piesky, ul. Východná na pozemku 1072 m2

Reality Prievidza

Rodinný dom | Východná | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný v jednej z najvyhľadávanejších lokalí

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Prievidza

190,000 € 1462 €/m²

Top
Top

Centrum mesta Prievidza - Administratívno-technická budova s úžitkovou plochou 930 m² na pozemku 1.126 m2 ul. Šumperská

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Šumperská | 930 m²

Administratívno-technickú budovu nachádzajúcu sa vo výbornej lokalite širšieho centra mesta Pri

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Prievidza

750,000 € 806 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V BOJNICIACH na pozemku 1.286 m2 – ŠTÝL, PRIESTOR A ATMOSFÉRA, KTORÚ SI MUSÍTE ZAŽIŤ

Reality Bojnice

Rodinný dom | Prievidzská | 400 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne. Dom, ktorý spája veľko

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bojnice

820,000 € 2050 €/m²

Top
Top

RODINNÝ DOM v centre obce Bystričany na pozemku 1.204 m2 okres Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 135 m²

Dom s príbehom v centre obce – priestor pre nový začiatok V centre obce Bystričany ponúkame na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prievidza

120,000 € 889 €/m²

Top
Top

NANDU - predaj 3i zrekonštruovaného bytu pri Draždiaku v Petržalke, Topoľčianska, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 64 m²

NANDU ponúka na predaj výborne dispozične riešený 3izbový byt (možnosť využívať aj ako 4 izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4375 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor | Kramáre Living – prémiová príležitosť na podnikanie na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²

Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

146,260 € 2849 €/m²

Top
Top

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

Prenájom moderného 1-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 61 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4672 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie