Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²
Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr
260,000 € 2167 €/m²
3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²
180,000 € 2195 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 514 m²
Delta Property ponúka na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 514 m2. Nachádza sa len 4 km od mes
160,000 € 311 €/m²
Orná pôda | 7,000 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz
0.8 €/m2 1 €/m2
Rodinný dom | 114.5 m²
ABC realitná exkluzívne predstavuje: Nový dom vo výbornej lokalite teraz za dostupnú cenu. Získ
385,000 € 3362 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 634 m²
Na predaj STAVEBNÉ POZEMKY v novej štvrti v kúpeľnom meste Sliač. Výborná poloha len 15 minút
145,000 € 229 €/m²
2 izbový byt | Boženy Němcovej | 56.65 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávan
Info v RK
Obchodné priestory | Rybárska | 75 m²
Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt Sliač, Rybárska. Plocha: úžitková 75m2. Cena 6 €/m2
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | - | 1,300 m²
Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde
374,998 € 288 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²
Stavebný pozemok 1000 m² Sliač | Pod 120 €/m² + súkromie Niektoré pozemky kupujete
148,500 € 124 €/m²
Rodinný dom | B.S.Timrava | 181 m²
V kúpeľnom meste Sliač ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu spolu s prislúchajúcim pozem
395,000 € 2182 €/m²
Rodinný dom | - | 1,300 m²
Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k
375,000 € 288 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 861 m²
Prvá realitná spoločnosť predáva stavebný pozemok v obci Sliač v novom projekte Slnečnica. Jedn
200,000 € 232 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Súrne hľadáme 3-izbový byt na Sliači, s výťahom a balkónom, ideálne na 2-3 poschodí. Platba v h
165,000 € 165000 €/m²
4 izbový byt | 83 m²
Hľadáte priestranný byt v pokojnej lokalite s potenciálom vytvoriť si bývanie presne podľa vlas
193,000 € 2325 €/m²
2 izbový byt | Rybárska | 58 m²
JMB Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt na Rybárskej ulici v meste Sliač. Orientác
179,000 € 3086 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj krásny
147,000 € 294 €/m²
Orná pôda | Hájnická | 552 m²
Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne mesta Sliač, v časti Hájniky, celková výmera 552 m2
37,000 € 67 €/m²
Rodinný dom | Hájniky | 110 m²
VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY!!! Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj prevažne zrekonš
230,000 € 2091 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma
147,600 € 25 €/m²
Rodinný dom | Sliač | 0 m²
AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z
185,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 2,070 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 2.070 m2, vo vlastníctve jedného ma
51,750 € 25 €/m²
2 izbový byt | - | 58 m²
Pripravujeme. (viac info, foto, videá sem budú postupne pribúdať...) 2 IZBY. 50 m² + LOGGI
124,998 € 2155 €/m²
1 izbový byt | Gorkého | 39 m²
Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači (Gorkého ul.) s výmerou 39 m2. Nachádz
103,900 € 2664 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.