Predaj 2 izbový byt v meste Sliač

Reality Sliač

2 izbový byt | 58.56 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

158,600 € 2708 €/m²

Na predaj je rovinatý stavebný pozemok – Sliač, lokalita Slnečnica (Hájniky)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičova | 517 m²

Ponúkam na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 517 m² v novej obytnej zóne Slnečnica – Sl

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

144,000 € 279 €/m²

NA PRENÁJOM - veľký 3i byt na Sliači

Reality Sliač

3 izbový byt | Sliač | 104 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt na Sliači. Nachádza sa v samostatnom rodinnom

Publikované: 01.02.2022 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Sliač

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Slnečný štvorizbový byt s balkónom

Reality Sliač

4 izbový byt | 83 m²

Díon reality ponúka na predaj štvorizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokalite v kúpeľnom m

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Sliač

Info v RK

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt s lodžiou (93 m2) s potenciálom SLIAČ

Reality Sliač

4 izbový byt | Rybárska | 97 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s lodžiou, ktorý sa nachádza

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

215,000 € 2216 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

CreeX Reality - Výnimočné rodinné sídlo - RD Hájniky-Kováčová

Reality Sliač

Rodinný dom | 773 m²

CreeX Reality a Lenka Blahovičová ponúkajú exkluzívne na predaj mimoriadne rodinné sídlo v kata

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Sliač

1,545,000 € 1999 €/m²

Predaj priestranného 4-izbového tehlového bytu v obľúbenej lokalite Sliač – pod kúpeľami

Reality Sliač

4 izbový byt | 84.39 m²

Predaj priestranného 4-izbového tehlového bytu v obľúbenej lokalite Sliač – pod kúpeľami Ponúka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

Cena na vyžiadanie

Nestor Capital-Slnečnica Sliač-stavebný pozemok na rodinný dom 653 m²

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 653 m²

V rezidenčnej lokalite Slnečnica – Sliač ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 653 m², k

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Sliač

185,000 € 283 €/m²

Nestor Capital-Pozemok so základovou doskou a projektom domu – možnosť dokončenia na kľúč

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 528 m²

Predstavte si miesto, kde už máte hotový základ pre váš budúci domov – doslova aj obrazne. V no

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Sliač

220,000 € 417 €/m²

Reality Sliač

Rodinný dom | Hájnická | 110 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Sliač

220,000 € 2000 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Stavebný pozemok s architektonickou štúdiou – Sliač, Rybáre

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Na dolinke | 830 m²

Predstavujeme vám výnimočný stavebný pozemok v jednej z najpokojnejších a najvyhľadávanejších č

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

260,000 € 313 €/m²

Dom s investičným potenciálom - pár krokov od kúpeľov Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | 430 m²

DOM S DUŠOU PÁR KROKOV OD KÚPEĽOV SLIAČ Predstavte si miesto, kde sa ráno prechádzate v tieni

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Sliač

349,000 € 812 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj, Chalupa na samote, 70 m2, 12 km od Zvolena

Reality Sliač

Chalupa, rekreačný domček | Samporská | 70 m²

Na predaj: Romantická chalupa v prírode – únik z mesta len 15 minút od Zvolena Predstavte si m

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sliač

60,000 € 857 €/m²

Predaj investičného pozemku Sliač

Reality Sliač

Iný stavebný pozemok | Na dolinke | 2,045 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v kúpeľnom meste Sliač. Pozemok je rovinatý, má obdĺžniko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

65 €/m2 65 €/m2

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Sliač

Reality Sliač

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt na Sliači, s výťahom a balkónom, ideálne na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Sliač

Cena dohodou

PREDAJ Stavebný pozemok, Sliač (Slnečnica), okr. Zvolen

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

158,000 € 307 €/m²

Na predaj rodinný dom Veľká Lúka

Reality Sliač

Rodinný dom | 132 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256) Rýchla DOSTUPNOSŤ do Zvolena a aj do Banskej Bystric

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sliač

454,500 € 3443 €/m²

Na predaj EXKLUZÍVNY byt v Sliači

Reality Sliač

1 izbový byt | 39 m²

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56) Vá

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

103,000 € 2641 €/m²

Pripravujeme do ponuky 4i byt na Sliači v lokalite Rybáre, 91,30 m²

Reality Sliač

4 izbový byt | 91.3 m²

TUreality pripravuje do ponuky priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sliač-Rybáre.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

Cena na vyžiadanie

Na predaj, Pozemok v Sliači, pri Tehelni, 1999 m2

Reality Sliač

Orná pôda | Tehelňa | 1,999 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj Pozemok v Sliači, smerom na Sielnicu, cca 2

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

15,000 € 8 €/m²

Na predaj, Pozemok v Sliači, smer na Sielnicu, 2000 m2

Reality Sliač

Orná pôda | Letecká | 2,000 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

15,000 € 8 €/m²

Rodinný dom na Sliači s 3 samostatnými bytovými jednotkami – ideálny na generačné bývanie alebo investíciu 367 m2

Reality Sliač

Rodinný dom | 367 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom rozdelený na 3 samostatné bytové jednotky so

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sliač

295,000 € 804 €/m²

AB ESTATE / NA PREDAJ 5-IZBOVÝ ROD.DOM PRI PARKU KÚPEĽOV SLIAČ S MINERÁLNOU VODOU NA POZEMKU

Reality Sliač

Rodinný dom | 240 m²

AB ESTATE exkluzívne ponúka : Takéto ponuky sa objavujú len výnimočne. Predstavte si bývanie

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Sliač

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 4-izbový byt (120 m²) v rodinnom dome na Sliači so samostatným vstupom – kompletne zrekonštruovaný, parkovanie vo dvore

Reality Sliač

4 izbový byt | 120 m²

TUreality ponúka na prenájom krásny, slnečný 4-izbový byt so samostatým vstupom o výmere 120 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Sliač

1,100 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie