BONJOUR REAL: Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky, pozemok a obrovský potenciál.

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 167 m²

Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 1964 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA ! Na predaj rodinný dom s 2 byt. jednotkami, garážou a peknou záhradou v Trnave.

Reality Trnava

Rodinný dom | Leoša Janáčka | 305 m²

RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v jednej z najobľúbenejších a na

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

378,000 € 1239 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

Top
Top

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

Predaj viacúčelovej nehnuteľnosti v historickom centre Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Halenárska | 195 m²

Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Domy na predaj Trnava

549,000 € 2815 €/m²

Top
Top

Bývaj Ihneď !!! Novy 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom

Reality Trnava

Rodinný dom | Veselá | 90 m²

Ponúkame vám skolaudovane moderné bývanie v novej zóne vo Veselom. Pre rodiny, ktoré svoje býva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

225,000 € 2500 €/m²

Top
Top

FOIT - PREDAJ SYMPAŤÁK NA IDEÁLNOM SLNEČNOM POZEMKU

Reality Trnava

Rodinný dom | 113 m²

Základné informácie: * Lokalita: Trnava – Spiegelsaal, ulica Západná * Typ: rodinný dom (2 p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

340,000 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NEO - Elegantné mestské bývanie na Kopánke

Reality Trnava

Rodinný dom | Dúhová | 115 m²

Nie každý deň sa objaví nehnuteľnosť, ktorá kombinuje moderný komfort, dokonalú zeleň a pokoj,

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Trnava

429,900 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s podnikateľským potenciálom v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Spartakovská | 402.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom s polyfunkciou a p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trnava

564,900 € 1404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne prerobený 3-izbový rodinný dom v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Rudolfa Dilonga | 125.3 m²

Moderný maklér Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v atraktívne

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trnava

309,900 € 2473 €/m²

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Trnava

Rodinný dom | - | 235 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Pata

Reality Trnava

Rodinný dom | - | 125 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom v pokojnej lokalite obce P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trnava

135,000 € 1080 €/m²

VIVAREAL* ATRAKTÍVNA LOKALITA! Samostatne stojaci 3 izb. RD, pozemok až 709 m2, SPIEGELSAL, Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v atraktívnej a najvyhľadávanejšej mestskej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Trnava

396,000 € 3300 €/m²

VIVAREAL* PREDANÉ! EXKLUZÍVNA LOKALITA! Veľký 5 izb. RD, terasa, garáž, pozemok 719 m2, SPIEGELSAL, Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | 230 m²

Ponúkame na predaj atraktívny a samostatne stojaci 5 izb. RD s garážou a predzáhradkou v Trnave

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Domy na predaj Trnava

430,000 € 1870 €/m²

NOVÁ CENA! 2podlažný 6izb. rod.dom s dvoj garážou na Kozáckej ul.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 284 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 6izb. rodinný dom na rozsiahlom pozemku o výmere 833m2 vo vyh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

650,000 € 2289 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku = 312 m2 v centre Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | V centre Trnavy | 160 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku 312 m2

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Trnava

310,000 € 2938 €/m²

30 MIN od BA 4-IZBOVÁ PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² v PAVLICIACH

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

REZERVUJTE SI UŽ DNES Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodi

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

291,000 € 2501 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Penzion a byt

Reality Trnava

Rodinný dom | 580 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj jedinečný Penzión v obci Košolná 8km od Trna

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

630,000 € 1086 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v prestížnej lokalite Trnavy, Spiegelsaal

Reality Trnava

Rodinný dom | Hodžova | 158 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom s prístavbou v najvyhľadávanejšej lokalite Trnavy – v

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

309,000 € 2013 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestranný 5i dom v žiadanej lokalite - Pekné pole, Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Maximiliána Hella | 323 m²

Hľadáte veľkorysý rodinný dom v Trnave vo výbornej lokalite, ktorý ponúka množstvo priestoru aj

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1084 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestor pre jednu rodinu, dve generácie alebo vlastnú cestu

Reality Trnava

Rodinný dom | Olympijská ulica | 284 m²

Na Olympijskej ulici stojí dom, ktorý bol navrhnutý a prerobený tak, aby fungoval. Bez efektov,

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Trnava

Info v RK

NEO - Priestranný 4-izbový rodinný dom - Trnava Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Sibírska | 125 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s praktickou dispozíciou, ktorý ponúka dostatok miesta pre celú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

330,000 € 2640 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Komfortný 5-izbový dom s bazénom a garážou v tichej časti Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Jasná | 191 m²

Predstavujeme vám priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou a bazénom na Jasnej ulici v Trnave

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Trnava

449,900 € 2355 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 IZBOVÝ RODINNY DOM s NÁDHERNÝM POZEMKOM, Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

409,900 € 3100 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie