Rodinný dom | Kopánková | 287 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj modernú, architektonicky premyslenú nov
665,000 € 2317 €/m²
Rodinný dom | Trnava | 360 m²
reality BIČIAR ponúka na predaj novostavbu s viacerými bytovými jednotkami ideálna na bývanie a
650,000 € 1806 €/m²
Rodinný dom | Kamenný Mlyn | 110 m²
Realitná kancelária J&M RealiTTy ponúka na predaj novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lok
350,000 € 3182 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Moderné drevodomy pre ľudí, ktorí chcú bývať inak. Domy na mieru, podľa vlastnej predstavy a št
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s
389,500 € 2291 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú
279,900 € 2333 €/m²
Rodinný dom | Kozácka | 162 m²
Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta
328,000 € 2025 €/m²
Rodinný dom | Ulica Štefánikova | 160 m²
AARK realitná kancelária, s.r.o. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta vám p
310,000 € 1938 €/m²
Rodinný dom | Jeruzalemská | 180 m²
Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s originálnou architektúrou interiéru, ktorý vás prekv
590,000 € 3278 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Základné informácie – prehľad v bodoch: * Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom * Lokalita: Boleráz
119,000 € 1322 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 270 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX PONÚKA NA PREDAJ EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, JACUZZI A DVOJ
529,000 € 1959 €/m²
Rodinný dom | Obec 20 km | 590 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má mnoho možností využitia? Hľadáte výhodnú investíciu do nehnuteľn
Cena dohodou
Rodinný dom | Mikuláša Koperníka | 200 m²
EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM V TRNAVE svojou polohou, svojou rozlohou ... V exkluzívnom zastúpení p
528,000 € 2640 €/m²
Rodinný dom | Mostová | 135 m²
NOVÁ, ZNÍŽENÁ CENA! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj tút
289,000 € 2141 €/m²
Rodinný dom | 86.48 m²
Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj dva moderné a prakticky riešené 4-izbové bung
219,900 € 2543 €/m²
Rodinný dom | 420 m²
Súkromné rodinné sídlo s bazénom, wellnessom, vlastným vinohradom a parkom na pozemku 6 680 m²
1,750,000 € 4167 €/m²
Rodinný dom | Špačinská | 90 m²
Príležitosť pre Vaše Vysnívané Bývanie v Srdci Mesta! Hľadáte ideálne miesto pre život, kde sa
Cena dohodou
Rodinný dom | Kopánkova | 206 m²
Exkluzívne iba u nás! RK REMAX ponúka na predaj 3‑izbový rodinný dom s garážou, skladom a piv
229,000 € 1112 €/m²
Rodinný dom | 128 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre
250,008 € 1953 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štádiu holodom, ideál
177,000 € 1844 €/m²
Rodinný dom | 82 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v lokalite Dvorníky Pod
159,000 € 1939 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 120 m²
Ponúkame v exkluzívnom zastúpení klienta naozaj veľmi pekný a udržiavaný rodinný dom v Modranke
366,000 € 3050 €/m²
Rodinný dom | Oravné | 168 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa / Znalecký posudok k dispozícii Cena pozemku na m2 vychádza 86
Cena dohodou
Rodinný dom | Ulica Tatranská | 50 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok so starším rodin
179,000 € 3580 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.